در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 842 2 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۰۵ / دی / ۱۳۹۴

فال روزانه ۵ دی

 

فـال روزانـه – فروردین

امروز را مانند یک پروانه در هر کجا که دوست دارید پرواز کنید زیرا روز فوق العاده ای برای شما است. احساس بدی که اخیرا داشته اید، همه تبدیل به انرژی های مثبت می شوند. هر چه در احساسات خود سیاست بیشتری به خرج دهید، به نفع تان خواهد بود. اگر چه ترجیح می دهید به جای عقل بر احساسات خود تکیه کنید اما امروز را مراقب باشید زیرا ممکن است این کار به رابطه عاطفی شما لطمه وارد کند. اگر می خواهید قدمی بردارید و وارد مرحله دیگری از رابطه شوید، بهتر است قبل از هر کاری با شریک زندگی خود مشورت کنید.

فـال روزانـه – اردیبهشت

امروز کنترل احساسات برایتان کمی سخت می شود. شما مدت هاست درگیر کارهای خود هستید اما بهتر است از عمق آب بیرون بیایید و روی سطح آن نفسی تازه کنید. شما باید برای مسئولیت هایی که به عهده گرفته اید، انرژی لازم را داشته باشید پس استراحت شرط اساسی است. اگر در گفتگوهای خود با دیگران از شما سوالی پرسیده شد، آنها را بی جواب نگذارید. امروز شما با جذابیت تان می توانید دل فردی را که به او علاقه دارید، به دست آورید. اگر فرصت حرف زدن با او را دارید، حتما قدم به جلو بگذارید زیرا کلام تان در چنین روزی تاثیرگذار خواهد بود.

فـال روزانـه – خرداد

مراقب کلامی که به زبان می آورید باشید زیرا ممکن است برایتان دردسرساز شود. سعی کنید اول فکر سپس آنچه می خواهید را بیان کنید زیرا ممکن است بعدها به ضررتان تمام شود. دست از لجاجت بردارید و با سیاست قدم بردارید تا همه چیز به بهترین شکل اتفاق افتد. امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان به گفتگو بنشینید و رازهایی را که در قلب تان مانده بیان کنید. سعی کنید نه تنها برای حال که برای آینده خود نیز برنامه ریزی کنید. شما چیزهایی زیادی برای کشف کردن دارید پس درنگ نکنید.

فـال روزانـه – تیر

امروز کمی احساس گیجی می کنید و رفتار و کلام دیگران نیز بر این احساس بی تاثیر نیست. نسبت به اهداف تان نیز حساس شده اید و مدام برای خودتان دوراهی می سازید اما کلید موفقیت شما سیاست است. سعی کنید اصول اولیه را رعایت کنید تا مرتکب اشتباه نشوید. دوستان تان نیز برای کمک به شما آماده اند پس از درخواست کمک غافل نشوید. زمان بسیار خوبی است تا به بیرون از منزل بروید و با دیگران در ارتباط باشید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، گفتگو با دیگران را در اولویت کارهایتان قرار دهید.

فـال روزانـه – مرداد

روابط اجتماعی شما در چنین روزی به اوج خود می رسد. اگر در ارتباط با دیگران به مشکل یا ابهام برخوردید، به ندای قلب تان گوش دهید تا شما را راهنمایی کند. اگر در راهی که انتخاب کرده اید، ثبات داشته باشید، موفقیت شما حتمی خواهد بود. برای حل مشکلاتی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنید بهتر است کمی از آنها فاصله بگیرید و از زاویه دید دیگری نگاهشان کنید. زمان خوبی است تا با دیگران در ارتباط باشید و ایده ها و به همان نسبت احساسات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. شما به زودی وارد یه رابطه عاطفی عمیقی خواهید شد.

فـال روزانـه – شهریور

بهتر است انرژی خود را صرف سازندگی کنید. توصیه و نصیحت های دیگران می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند. اگر چه ممکن است نیرویی شما را مدام به عقب هل دهد اما به اراده و هدف خود اعتماد کنید و با انگیزه به جلو حرکت کنید. اگر به دنبال شریکی برای زندگی تان هستید، به زودی فردی نظر شما را به خود جلب می کند، شاید در وهله اول از نظر ظاهری جذب او نشوید اما به مرور زمان شخصیت او شما را درگیر خود خواهد کرد. پس عجولانه تصمیم نگیرید.

فال روزانه 5 دی

فـال روزانـه – مهر

خبر خوب این است که شما بالاخره به آرامشی که مدت ها به دنبالش بوده اید، می رسید و احساس رهایی و آزادی می کنید. اگر تا به حال فکر می کردید که از خوشبختی فاصله دارید، باید بگوییم که خوشبختی در چند قدمی شما است کافی است دست تان را دراز کنید و به آن چنگ بزنید. نگران وضع مالی خود نیر نباشید زیرا پولی از جایی که انتظارش را ندارید، به دستت تان خواهد رسید. فقط سعی کنید در خرج کردن آن اعتدال را رعایت کنید.

فـال روزانـه – آبان

برای کارهایی که امروز می خواهید انجام دهید، به خوبی برنامه ریزی کنید تا راه را اشتباه نروید. یک چیز را باید به خاطر بسپارید و آن ارتباط با دیگران است. شاید پیش بردن کارهایتان به تنهایی درست باشد اما اگر می خواهید تاثیر بیشتری داشته باشید از کمک دیگران غافل نشوید. از نزدیک شدن به افرادی که به خوبی نمی شناسید، خجالت نکشید. شما عواطف قوی دارید اما سعی می کنید به جای عمل کردن به آنها، بیشتر در موردشان حرف بزنید. اما یادتان باشد که حرف زدن همیشه به تنهایی کارساز نیست.

فـال روزانـه – آذر

روز پر مشغله ای در پیش دارید. ذهن تان درگیر است و نمی توانید به خوبی تمرکز کنید اما نگران نباشید زیرا از عهده تمام آنها بر خواهید آمد. از درخواست کمک از دیگران نیز غافل نشوید. اخیرا عاشق شده اید و فکر می کنید که معشوقه تان هدیه ای از جانب خدا برای شما است. او نیز همین احساس را نسبت به شما دارد، پس نگران هیچ چیز نباشید و با شجاعت تمام راز دل تان را برای او باز گو کنید. شما می توانید تجربه های فوق العاده ای را در کنار هم داشته باشید.

فـال روزانـه – دی

سعی کنید امروز بی برنامه عمل نکنید و قبل از صحبت کردن خوب فکر کنید. گوش کردن به دیگران در چنین روزی بهتر از سخت گفتن است. اگر میوه های درخت سیبی که خود با دست هایتان کاشته اید، هنوز نپخته است، آنها را نچینید و کمی دیگر هم منتظر بمانید. زمان آن که برسد، سیب ها خودش در دست هایتان سقوط خواهند کرد. شما به سرعت تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرید و نسبت به آنها عکس العمل نشان می دهید اما یادتان باشد که آنچه مهم است خود شما و طرز فکر شما است نه هیچ چیز دیگر.

فـال روزانـه – بهمن

سعی کنید امروز روابط خود را با دیگران افزایش دهید. شما فردی هستید که هر وقت دهان تان را به صحبت باز می کنید، افراد زیادی به دورتان جمع می شوند. هر چه بیشتر اعتماد به نفس داشته باشید و ایده هایتان را بیشتر بیان کنید، به نفع تان است. اگر چه نمی توانید روی یک کاری تمرکز کنید و مدام از زمینه ای به زمینه دیگری می پرید اما نگران نباشید زیرا این وضعیت در حال حاضر برایتان خوب خواهد بود و خلاقیت تان را افزایش خواهد داد.

 

فـال روزانـه – اسفند

تصور می کنید که احساسات تان محدود شده است اما نگران نشوید زیرا این شرایط در حال حاضر به نفع تان است. از جدی گرفتن مسائل بپرهیزید و کمی ساده تر با آنها برخورد کنید. هر چه انعطاف پذیرتر باشید، اتفاقات بهتری برایتان می افتد. احساسات خود را کنترل کنید تا شما را به راهی درست هدایت کنند. اگر به فردی علاقمند شده اید، جذابیت امروز شما او را به سمت تان جذب خواهد کرد. اگر هم مجرد هستید و به دنبال شریکی برای خود می گردید، حضور در مکان های فرهنگی مانند موزه و گالری ها می تواند فرصت آشنایی را برایتان فراهم کند

 

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=5187
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

60 − 50 =