در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 794 3 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۳۰ / آذر / ۱۳۹۴

فال روزانه ۳۰ آذر

فـال روزانـه – فروردین

سعی کنید امروز از عالم خیال خود پایین بیایید و به جهان اطراف تان بیشتر توجه کنید. برای دیگران مهم است تا به حرف هایشان گوش دهید و میان کلام شان نپرید. سعی کنید به جای یک گوینده، یک شنونده خوب باشید. امروز با واقعیات زیادی روبه رو خواهید شد که متعجب تان خواهد کرد. زمان خوبی است تا به پیاده روی بروید و با طبیعت آشتی کنید. از این که مدام خصلت واقعیتان را از دیگران پنهان کنید، خسته شده اید اما امروز قدرت و اعتماد به نفس لازم را پیدا می کنید تا خود واقعی تان را نشان دهید. نگران نباشید دیگران نیز از شخصیت شما استقبال خواهند کرد.

فـال روزانـه – اردیبهشت

امروز را در خانه بگذرانید و به کارهای عقب مانده تان سرو سامان دهید. زمین را جارو کنید و گرد و خاک ها را بگیرید. فهرستی از چیزهایی که بدان احتیاج دارید تهیه کنید و به خرید بروید. نگران نباشید، با انرژی که در فضا پراکنده است، به تمام کارهایتان خواهید رسید. امروز هیچ محدودیتی برای زندگی رمانتیک خود نخواهید داشت. اگر مجرد هستید، فردی به شما پیشنهاد ازدواج می دهد اما شما نمی خواهید این آزادی را از خود بگیرید، به همین دلیل پیشنهاد او را رد می کنید اما حواستان باشد که این کار را محترمانه انجام دهید تا کدورتی پیش نیاید.

فـال روزانـه – خرداد

امروز هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی احساس قدرت می کنید بنابراین هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند بر شما تاثیر بگذارد و ناراحت تان کند. حال زمان آن است که موانع موجود بر سر راهتان را بردارید و به سمت هدفی که مدت هاست در سر دارید، پیش روید. عشق تان دوست ندارد شما در خانه بمانید، پس دلش را نشکنید و به پشنهاد او گوش دهید و برای کمی خوشگذرانی به بیرون از خانه بروید. بد نیست گاهی از عادات روزمره زندگی دور شوید و کاری را که از آن لذت می برید، انجام دهید.

فـال روزانـه – تیر

انرژی که امروز به دست می آورید، قادرید هر کاری را به عهده بگیرید و در آنها موفق شوید. از این موفقیت نیز احساس آزادی و رهایی می کنید. زمان آن است تا موانعی را که مانع از پیشرفت تان می شوند از سر راه بردارید. خودتان را از مشورت دیگران نیز دریغ نکنید زیرا آنها می توانند راههای مختلفی را به شما نشان دهند. شما از چشم دیگران جذاب و گیرا هستید پس اعتماد به نفس داشته باشید. اگر مجرد هستید، امروز با فردی آشنا می شوید که می تواند شریک زندگی خوبی برایتان باشد. اگر چه ممکن است باورتان نشود اما این همان فردی است که عاشق اش خواهید شد.

فـال روزانـه – مرداد

سعی کنید امروز بیش از همیشه فعال باشید و تمرکزتان را بر کارهایی که انجام می دهید، بگذارید. رویاهای شما هیچ اهمیتی برای دیگران ندارند بنابراین آنها را برای خود نگه دارید. برای این که حال تان به بهترین شکل تغییر کند، به دل طبیعت بروید و درختان و گلها را با دست هایتان لمس کنید. پیشنهاد می کنیم زود در دام عشق نیافتید، به خصوص در چنین روزی. شاید این طور تصور کنید که نیمه گم شده خود را یافته اید اما سعی کنید قبل از هر تصمیم و قول و قراری خوب فکر کنید و جوانب مختلف را در نظر بگیرید. از آنچه در زندگی دارید، لذت ببرید و خودتان را با مشکلات کوچک درگیر نکنید.

فـال روزانـه – شهریور

احساسات زیادی در شما در حال فوران است اما بهتر است بر آنها کنترل داشته باشید. با ثبات رفتاری، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. برای پیش بردن اهداف تان لازم نیست با دیگران دعوا کند بلکه کافی است سرتان در کار خودتان باشد و با برنامه پیش روید. اگر چه شما فردی پر شور و نشاط هستید اما امروز کمی احساس کسالت می کنید. به نظرتان دیگران نیز جذابیت خود را از دست داده اند و حرف هایشان هیچ گیرایی برای شما ندارد. اما نگذارید این احساس ادامه یابد. به زودی آفتاب زندگی شما دوباره طلوع خواهد کرد.

فال روزانه 30 آذر

فـال روزانـه – مهر

امروز کمی عصبی هستید، شاید بدین دلیل است که می خواهید تمام کارهایی را که به عهده گرفته اید به اتمام برسانید اما بهتر است با خودتان صادق باشید و شرایط تان را درک کنید. برای آرامش خاطر به گلدان ها آب دهید و حیاط یا ایوان خانه تان را تمییز کنید. هر چه امروز با طبیعت ارتباط بیشتری برقرار کنید، برایتان بهتر خواهد بود. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده اید، سعی کنید خودتان آن را حل کنید و به دیگران نیز اجازه مداخله در کارهایتان را ندهید. منتظر یک سورپرایز از طرف شریک زندگی تان باشید.

فـال روزانـه – آبان

چنین روزی را از دست ندهید زیرا همیشه رخ نمی دهد. شاید سنگینی کارتان شما را کمی عصبی و کم صبر کند اما بهتر است به جای ناراحتی، تمام انگیزه خود را به کار گیرید و هر چه زودتر کارها را به اتمام برسانید. کمی بین شما و شریک زندگی تان شکراب شده اما نمی دانید چگونه آن را حل کنید. هر چه می گویید خنده را بر لبان او نمی نشاند، اما نگران نباشید زیرا این شرایط خیلی طول نمی کشد. فقط کافی است کمی صبور باشید تا همه چیز به شرایط عادی خود باز گردد.

فـال روزانـه – آذر

شاید تا به حال در انجام کارهایتان نیاز به تمرکز کافی نداشتید اما اگر می خواهید امروز به مشکل بر نخورید، باید تمام توانایی تان را به کار گیرید. سعی کنید به دنبال راههایی باشید که به زندگی تان ثبات دهد. اکنون زمان خوبی برای پنهان شدن و سکوت کردن نیست، اگر می خواهید هر چه زودتر از این شرایط خلاص شوید بهتر است راه دیگری را در پیش بگیرید، مشورت با دیگران می تواند درهای تازه ای را به روی شما بگشاید. مطمئن باشید دیگران برای شما ارزش زیادی قائلند، پس ناامید نشوید.

فـال روزانـه – دی

شما احتیاج به استراحت دارید، امروز زمان خوبی برای رسیدن به آرامش است پس سعی کنید کارهایی را که دوست دارید اما در حالت عادی وقت آن را پیدا نمی کنید، انجام دهید. از انرژی مثبتی که در فضا پراکنده است استفاده کنید و آن را برای پیشرفت تان به کار گیرید. از افرادی که می خواهند شما را از مسیرتان منحرف کنند نیز اجتناب کنید. شما بهتر از هر فرد دیگری مصلحت زندگی خود را می دانید، پس به توانایی هایتان اعتماد کنید.

فـال روزانـه – بهمن

هر جه در ذهن تان می گذرد را دور بریزید و تنها بر کارهایی که باید به اتمام برسانید تمرکز کنید. در آرامش خاطر برای آینده خود برنامه ریزی کنید. اگر کسی خواست شما را از راهتان باز دارد، سعی کنید به سرعت عکس العمل نشان ندهید. این کار تنها شرایط را بدتر می کند. اگر مجرد هستید و می خواهید رابطه ای را آغاز کنید، زود قضاوت و سپس تصمیم گیری نکنید. اگر چه خوش بینی شما افزایش یافته اما بهتر است عجولانه عمل نکنید و کمی صبر کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. به جای این که وقت تان را مدام برای راضی کردن دیگران صرف کنید، کمی ببشتر به خودتان برسید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید.

فـال روزانـه – اسفند

امروز حسابی سرتان شلوغ است اما انرژی لازم را برای انجام تمام شان دارید. خبر خوش است است که شما به زودی به هدفی که مدت هاست به دنبالش بوده اید، می رسید. احتما این که این موفقیت در محیط کار شما باید، زیاد است. پس از همین حالا این شادی را جشن بگیرید. بهتر است دامنه ارتباطات خود را گسترش دهید و با افراد بیشتری در ارتباط باشید. مطمئنا فواید بسیاری از آنها به شما خواهد رسید، به علاوه شریم زندگی خود را نیز در میان آنها پیدا خواهید کرد.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=4963
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =