در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 765 2 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۰۳ / آذر / ۱۳۹۴

فال روزانه ۳ آذر

فـال روزانـه – فروردین

مثبت نگری همراه با احتیاط عبارت کلیدی امروز شماست. شاید در بالاترین وضعیت ممکن قرار نداشته باشید، ولی دارید در مسیر خود به سوی پیشرفت صعود می کنید و به زودی به موقعیت های بهتری دست پیدا خواهید کرد. ولی اگر بخواهید زیادتر از حد توانتان مسئولیت قبول کنید نقشه های خودتان را بهم خواهید ریخت. و وقتی به کسانی که منتظر نتیجه کارتان هستند بگویید که نرسیده اید آن را انجام دهید، آنها را حسابی دلخور خواهید کرد. به جای این که با بلندپروازی بخواهید دنیا را در دست بگیرید سعی کنید از توانایی هایتان در حدی که ممکن است نهایت بهره را ببرید. ازکسانی که شما را در این مسیر مورد تشویق و حمایت قرار می دهند قدردانی کنید.

فـال روزانـه – اردیبهشت

در حال حاضر اختلاف بین دنیای درونتان و شرایط موجود به طور قابل ملاحظه ای زیاد شده است. اگر دنیای واقعیتان خیلی از رویاهایتان فاصله گرفته است وقتی برای دلسوزی برای خودتان ندارید. بجای این که با حسرت به فاصله بین خودتان و هدف هایتان نگاه کنید، اولویت را به انجام وظایف و تعهداتی بدهید که نیاز به رسیدگی فوری شما دارند. به نظر می رسد که کیهان دارد شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما باید این امتحان را به بهترین نحو ممکن پشت سر بگذارید تا بتوانید از فرصت های فوق العاده ای که در هفته های آینده در انتظارتان هستند بهره ببرید. وقت آن رسیده است که برای بهبود روابط عاطفیتان دست به کار شوید؛ کمی فکر کنید، چه باید کرد؟

فـال روزانـه – خرداد

امروز کسی که دوست دارید و یا یکی از دوستان نزدیکتان به شما کمک زیادی خواهد کرد، ولی اگر می خواهید از کمک آنها استفاده کنید باید با روی باز پذیرای آنها باشید. متاسفانه شما در حال حاضر در مورد چیزهایی که برایتان اهمیت دارند دچار تردید و سردرگمی شده اید و به همین دلیل ممکن است این کمک آنها که از روی مهربانی است را نپذیرفته و به سراغ گزینه های اشتباهی بروید. به جای این که خودتان را در دردسری بیندازید که تا چند روز گریبانگیرتان باشد، ارتباط خود را با کسانی که به شما نزدیک هستند و در دنبال کردن جاه طلبی هایتان شما را تشویق می کنند حفظ کنید و از آنها برای حمایتشان سپاسگزار باشید. اولویت هایتان را از صبح زود مشخص کنید تا به همه کارهایتان برسید.

فـال روزانـه – تیر

مواظب کسانی که می خواهند قورباغه را رنگ کرده و جای گنجشک به شما بفروشند باشید. اگر کسی می خواهد شما را قانع به پذیرفتن چیزی بکند که در آینده برایتان فوق العاده خواهد بود به حرف هایش منطقی فکر کرده و تا می توانید او را در این رابطه سوال پیچ کنید. شاید طرف مقابلتان حتی خودش هم نداند که چقدر دارد در این مورد بزرگنمایی می کند، ولی این دلیل نمی شود که شما قربانی بعدی او باشید. فاصله گرفتن از دیگران برای مدت زمانی اندک، به شما کمک خواهد کرد تا سر فرصت نتیجه گیری های لازم را انجام دهید و دست به کارهایی بزنید که برایتان مفید خواهند بود. پیش رفتن در مسیر درست خیلی ساده است، کافیست حقیقت را دنبال کنید.

فـال روزانـه – مرداد

این روزها بهترین دارو برای روح و روان شما کمک کردن به کسانی است که به اندازه شما خوش شانس نیستند و از چیزهایی که شما دارید محروم هستند. این محرومیت لزوما مادی نیست و می تواند شامل چیزهای دیگری همچون سلامت، جایگاه اجتماعی و خیلی چیزهای دیگر نیز باشد. حتی می توانید به کودکان بی سرپرست یا حیوان های بی پناه کمک کنید. کافی است کاری که می کنید به روح بزرگ و سخاوتمند شما اجازه بروز بدهد. دلیلی ندارد نگران چیزهایی باشید که درست کردن آنها به دست شما ممکن نیست، فقط کاری را بکنید که از دستتان بر می آید و یادتان باشد که همه ما محدودیت های خودمان را داریم.

فـال روزانـه – شهریور

در حال حاضر خانه و خانواده تان برای شما مرکز دنیا هستند. با این حال سرابی در راهتان قرار دارد که آنقدر شما را به سوی خود می کشد که می خواهید همه چیز را رها کرده و به سوی آن بروید. از طرفی دلتان می خواهد ارتباطات اجتماعی خود را گسترش دهید، و از طرف دیگر وابستگی احساسیتان به خانه و خانواده زمان زیادی برای این کار باقی نمی گذارد. قبل از این که به هر پیشنهادی جواب مثبت بدهید حواستان را خوب جمع کنید تا به دردسر نیافتید. هیجانی که به دنبالش هستید از آنچه فکر می کنید خیلی به شما نزدیکتر است. کافیست چشم هایتان را خوب باز کنید تا بتوانید آن را ببینید. بیشتر وقت ها چیزهایی که به ما نزدیکتر هستند سختتر دیده می شوند.

فال روزانه 3 آذر

فـال روزانـه – مهر

امروز وقتی به دیگران می گویید که نمی توانید با آنها در کارهایی که می خواهند انجام دهند همراه باشید مواظب باشید که با ملایمت رفتار کنید . شما احساس می کنید که اگر با برنامه های دیگران درگیر شوید به کارهای خودتان نخواهید رسید و اگر دیگران در برابر این مقاومت شما اصرار کنند و بخواهند شما را به زور از ناحیه امنتان خارج کنند، ممکن است زود عصبی شده و نسبت به آنها عکس العملی تند نشان دهید. شما خوب می دانید که الان چه احساسی دارید و هیچ کس هم جز خودتان نمی تواند نظرتان را عوض کند. مجبور نیستید تسلیم دیگران شوید ولی با آنها رفتاری نکنید که بعدا پشیمان شده و روی برگشت به سوی آنها را نداشته باشید.

فـال روزانـه – آبان

امروز حتی اگر همراه با صبحانه تان قهوه یا نوشابه انرژی زا نخورده باشید هم آدرنالین خونتان حسابی بالا رفته است و سرشار از انرژی هستید. هشیاری سیستم بدنتان در سطح بسیار بالایی قرار دارد و آماده هستید تا دست به کار شوید و حتی کوه ها را هم جابجا کنید ولی خوب جنبه منفی این انفجار انرژی این است که نمی توانید خواب راحتی داشته باشید. حواستان باشد که دویدن به دور خودتان راه مناسبی برای استفاده از این همه انرژی نیست و باید روشی موثر برای بکارگیری آن بیابید که برایتان نتیجه ای در بر داشته باشد. قبل از این که دست به کار شوید و با سرعتی جنون آمیز پیش بروید از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان حاصل کنید.

فـال روزانـه – آذر

ایده آل گرایی فعلیتان دارد همچنان شما را از خط مشی عادیتان دور می کند. بهتر است قدم هایتان را با برنامه و حساب شده بردارید تا پس از غلبه به تصورات فعلیتان احساس امنیت خود را از دست ندهید. خوشبختانه رشد شما با کارهای افرادی که شاید حتی آنها را نشناسید مورد حمایت قرار خواهد گرفت و ادامه خواهد یافت. هر اتفاقی هم که بیفتد تا زمانی که از صحت و مورد اطمینان بودن برنامه هایتان اطمینان کامل حاصل نکرده اید با احتیاط گام بردارید. همچنین امروز بیش از هر چیز دیگری به ندای درونتان توجه داشته باشید، زیرا می تواند شما را بهتر از هر چیز دیگری راهنمایی کند. قبل از این که عشقتان را برای انجام ندادن چیزی که از او خواسته اید محاکمه کنید به حرف هایش گوش کنید.

فـال روزانـه – دی

امروز رسیدگی کردن به تمام مسئولیت هایی که به دوش دارید تقریبا غیر ممکن است، ولی گذراندن وقتتان با نگرانی در مورد آنها نتیجه چندان رضایت بخشی نخواهد داشت. اگر دست از سرزنش کردن خودتان برداشته و با آرامش به کارهایتان برسید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. توجه خود را روی وظایفتان متمرکز کنید و مهار ذهن مضطرب خود را در دست بگیرید. اگر مسئولیت هایی که به عهده دارید را با منطق و برنامه ریزی بپذیرید شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود. اگر کارهایتان را درست و با برنامه ریزی انجام دهید بعد از ساعت کاریتان وقت کافی برای گذراندن ساعاتی لذت بخش همراه با نیمه دیگر خود نیز خواهید داشت.

فـال روزانـه – بهمن

با مواجه شدن با مانعی که در سر راهتان قرار گرفته است موجی از افکار منفی گرایانه شما را در بر خواهد گرفت. شما می خواهید که تمام کارهایی که در لیست روزانه تان قرار دارد را انجام دهید با این حال در پیدا کردن روش صحیح بکارگیری انرژیتان مشکل دارید. به جای این افکار منفی و بازدارنده و تلف کردن وقت با ارزشتان همین حالا دست به کار شوید و مسیر درست را در پیش بگیرید تا بتوانید ساعاتی را نیز در پایان روز به خودتان و کسانی که دوست دارید اختصاص دهید. شما استعدادهایی در درون خود دارید که تا بحال برای شما ناشناخته باقی مانده اند و امروز به وجود آنها پی خواهید برد. سعی کنید از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید.

فـال روزانـه – اسفند

امروز افکاری وسوسه آمیز در سرتان هستند که باعث می شوند دلتان بخواهد مسئولیت های کاریتان را نادیده گرفته و به دنبال خوشگذرانی و تفریح بروید. با این حال وقتی دیگران روی شما برای انجام کارها حساب باز کرده اند و برنامه های آنها به کارهایی که شما باید انجام دهد بستگی دارد نمی توانید چنین حقی به خودتان بدهید. امروز نیت خیر خودتان را نشان داده و کارهایی که از شما خواسته می شود را انجام دهید. شاید این کار در ابتدا به نظرتان سخت بیاید ولی با انجام آن خواهید دید که می تواند خیلی هم لذت بخش باشد. همه چیز به نگرش شما بستگی دارد. امروز یک پیشنهاد کاری و یا پیوستن به گروهی تازه می تواند آغازگر تغییراتی اساسی در زندگیتان باشد.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=3933
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

26 + = 34

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2