در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 1935 1 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۲۸ / اسفند / ۱۳۹۴

فال روزانه ۲۸ اسفند

فـال روزانـه – فروردین

ممکن است تغییراتی در برنامه هایی که برای روزتان داشته اید پیش بیایند، ولی اگر انعطاف پذیری خود را حفظ کنید خواهید دید این تغییرات ناخواسته خیلی هم خوشایند می توانند باشند. امروز از لحاظ روحی خیلی خسته اید و حال و حوصله هیچ کاری را ندارید، در عوض انرژی جسمی فراوانی دارید و احساس می کنید از پس انجام هرنوع کار فیزیکی بر می آیید. چرا حالا که روز تعطیل است فرصت را غنیمت نمی شمارید و فعالیت ورزشی مورد علاقه تان را انجام نمی دهید؟ این کار حال و هوایتان را هم بهتر خواهد کرد و باعث رضایت روحیتان نیز خواهد شد. از خانه بیرون بروید، تمام تعطیلات را برای لم دادن روی آن کاناپه لعنتی وقت خواهید داشت!

فـال روزانـه – اردیبهشت

امروز سر و سامان دادن به ذهنتان تقریبا غیر ممکن است، زیرا پیش رویتان دو راه کاملا متفاوت قرار گرفته اند. از یک طرف دوست دارید در خانه بمانید و به کارهای خانه رسیدگی کنید و یا شاید کمی تغییر دکوراسیون در آن ایجاد کنید، از طرفی هم کارهایی دارید که برای انجام آنها باید از منزل خارج شوید و کمی اینور و آنور بدوید. هر کاری که می خواهید بکنید بهتر است زودتر دست به کار شوید، شاید حتی بتوانید وقت کافی برایرسیدن به هر دوی آنها را داشته باشید. احساس می کنید کسی که دوست دارید از روی قصد و غرض دارد آزارتان می دهد. کافی است کمی از وقتتان را در اختیار او بگذارید تا ببینید تنها چیزی که او می خواهد توجه شما است.

فـال روزانـه – خرداد

امروز حتی اگر برنامه تان کاملا مشخص باشد و بدانید چه می خواهید بکنید هم کارهایتان آن طوری که انتظارش را داشته اید پیش نمی روند. انگار دارید با دیگران به زبانی دیگر حرف می زنید که برایشان قابل درک نیست و حرف شما را نمی فهمند. خودتان را اذیت نکنید و با رفتار و عملتان پیام خود را به دیگران انتقال دهید، گاهی کلمات قدرت کافی برای بیان حرف ها را ندارند. در این مواقع کارهایتان می توانند تمام آنچه می خواهید را به دیگران بفهمانند. شما از این که مورد تایید و تحسین دیگران قرار بگیرید لذت می برید، ولی در مورد مسائل عاطفی نباید منتظر تحسین دیگران باقی بمانید، آن چه برای تایید احساستان مورد نیاز است در وجود خودتان قرار دارد و این خودتان هستید که باید آن را تایید نمایید.

فـال روزانـه – تیر

امروز نگذارید هیچ چیزی نگرش مثبتی که به زندگی دارید را تغییر دهد و نگذارید نگرانی در مورد این که دیرگان راجع به شما و کارهایتان چه فکری می کنند روزتان را خراب کند. دوره جدیدی در زندگیتان آغاز شده است که در آن خواهید توانست پیشرفت بسیاری داشته باشید و به اهدافتان برسید. کلید موفقیت شما این است که هر نوع سوء تفاهمی را از بین ببرید و اگر در مورد چیزی صداقت نداشته اید حقیقت را بیان کنید و با وجدانی آرام به جلو بروید. قبل از حل این مسائل حتی یک قدم هم بر ندارید. امروز برنامه ویژه ای تدارک ببینید و به همسرتان نشان دهید که از او به خاطر همراهی با شما در روزهای سختی در سالی که پشت سر گذاشته اید متشکر هستید.

فـال روزانـه – مرداد

امروز دوست دارید جنبه خیرخواه وجود خودتان را به دیگران نشان دهید، ولی متاسفانه برخی از حرف ها و رفتارهایتان باعث می شوند که نیات خیر شما نادیده گرفته شده و یا حتی اشتباه برداشت شوند، پس بهتر است کمتر حرف زده و بیشتر عمل کنید. موتور شما آماده و تنظیم شده است و آماده حرکت هستید، فقط فکر می کنید که یک مانع سر راهتان قرار دارد. اما خوب که نگاه کنید خواهید دید این مانع چیزی جز نگرشی ذهنی شما و ناتوانیتان در تصمیم گیری همراه با اعتماد به نفس نیست. رابطه آشنایی شما با یکی از اطرافیانتان می تواند تغییر یافته و به یک رابطه جدی عاطفی تبدیل شود. تنها چیزی که باید رعایت کنید این است که چیزی را به طرف مقابلتان تحمیل نکنید.

فـال روزانـه – شهریور

امروز ممکن است با افرادی مواجه شوید که بین حرف ها و رفتارشان هماهنگی وجود ندارد. ولی چیزهایی در کار هستند که شما نمی دانید و این ناهماهنگی از این مسائل ریشه می گیرد. اگر کمی صبر کنید به دلیل اصلی این ماجرا پی خواهید برد و علامت سوال بزرگی که در ذهنتان ایجاد شده از بین خواهد رفت. مردم شما را به عنوان فردی آگاه قبول دارند و این بدین معنی است که به توصیه هایی که شما می کنید اهمیت می دهند و راهی که می گویید را با خیال راحت انتخاب می کنند، از این قدرت خود درست استفاده کنید. رویاهای بزرگی در سر دارید که از حرف زدن در مورد آنها خجالت می کشید، بهترین کسی که در این مورد می تواند به حرفتان گوش دهد عشقتان است.

فال روزانه 28 اسفند

فـال روزانـه – مهر

با وجود این که دوستانتان از شما دعوت کرده اند که همراه با آنها در برنامه های تفریحی که برای این آخر هفته دارند شرکت کنید، خودتان هم به خوبی می دانید که دلخوری هایی بین شما وجود دارند که روابط شما را تحت تاثیر قرار داده اند. از فرصتی که برای وقت گذراندن با یکدیگر دست داده است نهایت استفاده را ببرید و سعی کنید مشکلاتتان را قبل از این که بزرگتر شوند حل کنید. اگر برنامه سفر در سر دارید فعلا زمان خوبی برای قطعی کردن برنامه هایتان نیست، زیرا ممکن است موانعی بر سر راهتان قرار بگیرند که اجازه ندهند تصمیمات خود را عملی کنید. مقصد سفرتان را با منطق و در نظر گرفتن جیبتان انتخاب کنید.

فـال روزانـه – آبان

امروز دارید کارهایی می کنید که دوست دارید آنها را تا جای ممکن و تا زمان رسیدن به نتیجه از دیگران مخفی کنید، اصلا نگران نباشید و خودتان را لو ندهید، دیگران آنقدر سرشان شلوغ است که اصلا حواسشان به این که شما دارید چکار می کنید نیست. پس صبر کنید تا رازتان را در زمان مناسب و با افراد مناسب در میان بگذارید. هفته گذشته حسابی خودتان را تحت فشار گذاشتید و با بار مسئولیت های فراوان خودتان را خسته کردید. امروز وقت استراحت مطلق است. تا هروقت که دلتان می خواهد بخوابید و خستگی این هفته را از تن به در کنید. پس از آن خرده کارهای باقی مانده تان را انجام داده و بقیه وقتتان را درکنار عزیزانتان خوش باشید.

فـال روزانـه – آذر

رسیدن به یکی از اهداف دراز مدتتان باعث خوشحالی و هیجان بسیار زیاد شما شده است و دارید با خوش بینی تمام به آینده و کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر می کنید و آنها را با دوستان و نزدیکانتان در میان می گذارید. وقتی از تمام توان و انرژی خود استفاده کنید شک نداشته باشید که موفقیت به سراغتان خواهد آمد، کافی است با جریان پیش بروید و اولویت هایتان را مشخص کنید تا بتوانید برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. یادتان باشد که دوستانتان را نسبت به عشقتان در اولویت قرار ندهید، این کار او را بسیار ناراحت خواهد کرد. اگر توانستید با هم وقت بگذرانید و یا حتی یک برنامه تفریحی مثل رفتن به سینما در نظر بگیرید.

فـال روزانـه – دی

اهداف بزرگی در سرتان دارید که نسبت به درگیری های روزمره ای که در حال حاضر دارید خیلی دور به نظر می رسند. این احساس دوری ممکن اس در شما حس دلسردی و نا امیدی ایجاد کند و شاید حتی بخواهید تسلیم شوید. ولی دلگرم باشید، این حالت زودگذر است. شما انسانی هستید که قلبی بزرگ، سخاوتمند و بخشنده دارید و با تمام وجود از خودتان برای دوستان و عزیزانتان مایه می گذارید، اما وای به روزی که احساس کنید دارد از شما سوء استفاده می شود، آنگاه هیچ چیز جلوی شما را نخواهد گرفت. اگر این احساس خشم شما را برانگیخته است ممکن است کمی جر و بحث در پیش داشته باشید. روز جمعه خودتان را خراب نکنید و اوقاتتان را به خاطر کسانی که ارزشش را ندارند تلخ نکنید.

فـال روزانـه – بهمن

امروز ممکن است با وجود این که خودتان نیاز به کمک دارید به کمک دیگران بروید و نیازهای آنها را نسبت به خودتان در اولویت قرار دهید. درست است که این کار احساس خیلی خوبی در شما ایجاد می کند، اما یادتان باشد که با این کار از مشکل خودتان فرار نکنید و اگر موقعیت خودتان فوریت بیشتری دارد اول به فکر مشکل خودتان باشید. این روزها همه به اندازه کافی خودشان سرشان شلوغ است و دیگران هم باید این مسئله را درک کنند. در روابط عاطفی خود از پذیرفتن اشتباهاتتان هراسی نداشته باشید. اگر خطایی از شما سر زده آن را بپذیرید و سعی در جبران آن داشته باشید. فعلا انعطاف پذیری بزرگترین سلاح شماست، پس از آن به خوبی استفاده کنید.

فـال روزانـه – اسفند

احساس کسالت و بیحوصلگی می کنید و این حس می تواند روزی آرامش بخش را به یک روز همراه با سردرگمی و ملالت تبدیل کند. شاید حتی ناگهان تصمیم بگیرید بیخیال برنامه هایی شوید که برای امروزتان داشته اید. به جای این کار سعی کنید از یک روز تعطیل خوب لذت ببرید و پس از یک هفته پر تلاش و شاید کمی خسته کننده وقتتان را همراه با کسی که دوست دارید به انجام دادن کارهای مورد علاقه تان بگذرانید. هر چه کار کرده اید بس است، امروز دیگر زمان استراحت کردن است! البته حواستان باشد بیش از اندازه دیوانه بازی در نیاورید و برای خودتان دردسر درست نکنید، همیشه و برای هر چیزی حد و حدود قائل شده و اعتدال را رعایت کنید.

 

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=6371
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 − 62 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 89 = 91