در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 954 2 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۲۸ / آذر / ۱۳۹۴

فال روزانه ۲۸ آذر

فـال روزانـه – فروردین

امروز روز مناسبی برای بی هدف چرخیدن نیست، بلکه باید به دنبال کارهایی که مسئولیت آنها را پذیرفته یا آنها را به تعویق انداخته اید، باشید. تنبلی نکنید و مطمئن باشید که پس از اتمام آنها وقت برای خوشگذرانی بسیار است. ذهن تان را از فکرهای منفی خالی کنید تا بتوانید به خوبی تمرکز کنید. نسبت به افرادی که می خواهند به شما نزدیک تر شوند، احساس مثبتی پیدا کرده اید و دوست دارید قلب تان را پیش آنها باز کنید. پس به دعوت و پیشنهادهای آنها جواب مثبت دهید اما زود تصمیم نگیرید و قبل از هر قول و قراری خوب فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

فـال روزانـه – اردیبهشت

سعی کنید امروز بر احساسات خود کنترل داشته باشید زیرا ممکن است ناگهان عصبانیت تان فوران کند و به خودتان یا دیگران آسیب برسانید. اعتدال کلید موفقیت تان در چنین روزی است. شما همیشه میان اطرافیان تان فردی مورد احترام هستید پس آن را با رفتاری غیر منطقی از دست ندهید. بالاخره فرصت آن را پیدا می کنید تا با فردی که به او علاقمند هستید، وعده دیداری بگذارید. اما در گرفتن تصمیم عجول نباشید. خودتان را در موقعیت های مختلف بگذارید و ببینید که آیا باز هم همان احساس را دارید، سپس تصمیم بگیرد.

فـال روزانـه – خرداد

حس می کنید که فردی قصد از بین بردن خوشی هایتان را دارد، این احساس ممکن هست آنقدر شدت یابد که غافلگیرتان کند اما یادتان باشد که شما در چه مقام و موقعیتی هستید پس سعی کنید از این شرایط فاصله بگیرید و خودتان را درگیر نکنید. شما مسئول شادی دیگران نیستید پس از آنها هم انتظار نداشته باشید. اگر می خواهید طعم آرامش را بچشید، بهتر است سرتان در کار خودتان باشد. اگر چه شما همیشه سعی می کنید که بر احساسات خود کنترل داشته باشید اما امروز در این کار ناموفق هستید. زمان خوبی است تا راز دلتان را پیش عشق تان فاش کنید.

فـال روزانـه – تیر

امروز سرتان حسابی شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما یادتان نرود که پس از اتمام تمام آنها کمی استراحت کنید. بد نیست با دوستان تان تماس بگیرید و امشب دورهم جمع شوید. فرصت آن پیش آمده تا به یکی از آرزوهای خود دست یابید. اگر به فردی علاقه دارید، به زودی رابطه شما به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. از این زمان نهایت استفاده را بکنید و بیشترین لذت را ببرید زیرا همیشه در زندگی رخ نمی دهد. چه در خانه یا چه در بیرون از آن، این شادی را جشن بگیرید.

فـال روزانـه – مرداد

قبل از شروع کردن پروژه جدیدی، سعی کنید به کارهایتان کمی نظم و ترتیب دهید. اطرافتان را سروسامان دهید تا بتوانید به خوبی بر هر آنچه می خواهید، تمرکز کنید. تنها در این صورت است که احساس شادابی خواهید کرد و با انرژی وافر می توانید دست به اقدامات جدید بزنید. اگر مجرد هستید، امروز در محیط کار فردی توجه شما را به خود جلب می کند. او آنقدر برایتان جذاب است که حس می کنید یک بازیگر هالیوودی در مقابل تان ایستاده. از ندای قلب تان کمک بگیرید تا راه درست را به شما نشان دهد.

فـال روزانـه – شهریور

شاید امروز کمی عصبی به نظر برسید اما نگران نباشید زیرا این احساس می تواند برایتان مفید باشد و شما را نسبت به مسائل واقع بین تر کند. قبل از بستن هر قول و قراری، از توانایی خود اطمینان یابید، آیا می توانید سر حرف تان باشید یا خیر؟ اجازه ندهید تصویری که دیگران از شما در ذهن شان ساخته اند، تغییر کند و نزد آنها فردی بدقول شوید. یادتان باشد که در رابطه عاطفی گاهی باید عقب ایستاد و فاصله گرفت. این موضوع جای هیچ نگرانی ندارد. پس سعی کنید از تنهایی خود نیز لذت ببرید.

فال روزانه 28 آذر

فـال روزانـه – مهر

احساسات شما امروز گل می کند طوری که می خواهید پایتان را از هر آرزویی فراتر بگذارید. حس می کنید می توانید پرواز کنید و آنچه را که می خواهید به دست آورید. شاید دیگران بخواهند شما را از جایی که هستید پایین بکشند و با واقعیت روبه رو کنند اما اجازه ندهید هیچ کس این احساس خوب را از شما بگیرد. شما و شریک زندگی تان در موضوعاتی با هم اختلاف نظر دارید. هر دوی شما دچار یک سوتفاهم شده اید و این موضوع میان شما فاصله انداخته است. گفتگو تنها راه حل مشکل شماست پس برای آن درنگ نکنید.

فـال روزانـه – آبان

بهتر است خودتان را عقب نکشید. شما درست در جایی هستید که باید باشید و توانایی هایتان نیز بسیار است پس به جای شنیدن حرف های این و آن بهتر است به دنبال چیزهایی که برای انجام پروژه تان بدان ها احتیاج دارید، باشید. شما در این کار به موقفیت خواهید رسید پس از همین حالا این پیشرفت را جشن بگیرید. در رابطه عاطفی خود احساس خفگی می کنید و دلیل آن هم مشکل اخیری است که برایتان پیش آمده، اما بهتر است به جای بگومگو، به جنبه های مثبت رابطه نگاه کنید. گیر دادن به چیزهای کوچک و بی اهمیت شما را به هیچ جایی نمی رساند.

فـال روزانـه – آذر

امروز باید مراقب حرف هایتان باشید. اگر چه جواب تمام سوال ها را می دانید اما بهتر است زبان خود را نگه دارید و به جای گوینده، شنونده خوبی باشید. امروز توانایی این را دارید که بر اطرافیان تان تاثیر بگذارید، از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده و ایده های خود را بیان کنید. بهتر است به رابطه عاطفی خود جدی تر بیاندیشید. شاید نظر شما از نظرات دوستان، همکاران یا حتی خانواده خود متفاوت باشد اما آنچه باید به دنبالش باشید، تنها ندای قلب تان است. شما مصلحت کار خود را بیش از دیگران می دانید پس شک به دل راه ندهید.

فـال روزانـه – دی

تعجب نکنید اگر امروز نیرویی شما را به سمت جلو هل داد. انرژی زیادی در فضا پراکنده است که بر شما تاثیر خواهد گذاشت اما باید بدانید که چگونه مهارت هایتان را در استفاده از آنها به بهترین نحو به کار گیرید. شما می توانید بر هر چیز و هر کسی که می خواهید تاثیر بگذارید پس درنگ نکنید. دعوای اخیر با شریک زندگی تان شما را نگران کرده است و این باعث شده که برای دوری از این شرایط خودتان را با کارِ بیشتر سرگرم کنید یا مدت زمان بیشتری را خارج از خانه بگذرانید اما یادتان باشد که گفتگوی صادقانه تنها راه حل شماست پس وقت خودتان را با سکوت هدر ندهید و شرایط را بدتر از این نکنید.

فـال روزانـه – بهمن

بهتر است کمی خودتان را جمع و جور کنید و با تمرکز بفهمید که واقعا چه می خواهید و چه در ته دلتان می گذرد. اگر به ندای قلب تان گوش کنید، حتما موفق و خوشنود خواهید شد. شما و عشق تان باید کمی جدی تر به رابطه خود فکر کنید. اگر می خواهید رابطه خود را قوی تر از اکنون سازید، بهتر است در مورد روند و چگونگی آن با یکدیگر حرف بزنید. حرف زدن مدام در مورد زمان حال، کار به جایی نمی برد. شاید سختی های زیادی در مقابل تان قرار داشته باشد اما جنبه های مثبت رابطه را هم در نظر بگیرید.

فـال روزانـه – اسفند

سعی کنید انرژی خود را به جای این که صرف عصبانیت کنید، در مسیر درستی پیش برانید. این کار برایتان سخت نیست زیرا از آنچه انجام می دهید و آنچه بدان احتیاج دارید، آگاهید. سعی کنید قبل از شروع هر کاری برای آن برنامه ریزی کنید و با یک هدف راسخ به جلو روید تا به مراد دلتان برسید. اگر به خودتان اعتماد داشته باشید، تما کارها به خوبی پیش خواهد رفت. همیشه واقعیت، آنچه شما می بینید نیست، بهتر است گاهی عمیق تر نگاه کنید. اگر در رابطه عاطفی خود احساس ناراحتی می کنید، خودتان را گول نزنید و دست از سکوت بردارید. به جای آن به دنبال دلیل این احساس و راه حلی برای آن باشید.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=4905
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 4 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 9 =