در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 652 3 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۲۳ / مهر / ۱۳۹۴

فال روزانه ۲۳ مهر

فـال روزانـه – فروردین

با زیادتر شدن جاه طلبی هایتان، رسیدن به اهداف حرفه ایتان و پیدا کردن هدفتان در زندگی برایتان اهمیت بیشتری پیدا می کند. حتی ممکن است حالتی وسواسی پیدا کرده و فکر کنید که اگر همین حالا از فرصت هایتان استفاده نکنید آنها را برای همیشه از دست خواهید داد و به همین دلیل فشار زیادی به خود وارد کنید؛ ولی باید مواظب باشید که این فشار را به دیگران نیز انتقال ندهید. اگر نسبت به رابطه عاطفی خود با طرف مقابلتان احساس اعتماد کامل پیدا کرده اید شاید وقت آن رسیده است که قدم فراتر گذاشته و رابطه خود را جدی تر کنید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهد

 

فـال روزانـه – اردیبهشت

بهتر است بجای این که نظرهایتان که دائم دارند عوض می شوند را با دیگران در میان بگذارید، سکوت کنید و بدون آن که تغییراتی بزرگ به وجود بیاورید شرایط موجود را در سکوت نظاره کرده و با قدم هایی کوچک ولی مطمئن جلو بروید. نگذارید کسی در مورد برنامه هایتان زیر زبانتان را بکشد و در سکوت به جمع آوری اطلاعات ادامه دهید. تنها در صورتی دست به کار شوید که از تمامی جوانب مختلف کاری که می خواهید انجام دهید آگاه باشید. اگر طرف مقابلتان نیز به اندازه امروز شما انعطاف ناپذیر باشد در روابط عاطفیتان به مشکل برخواهید خورد. انتظار نداشته باشید که فقط دیگران خودشان را با شما هماهنگ کنند، بد نیست گاهی هم شما کوتاه بیایید

 

فـال روزانـه – خرداد

وقتی احساساتتان اینقدر دچار نوسان می شوند حال و روز خیلی خوبی ندارید. در این حالت نمی توانید از لذاتی که این دنیا به شما عرضه می کند بهره ببرید. ولی در حال حاضر کار زیادی برای تغییر دادن این وضعیت از دستتان بر نمی آید. فعلا بهترین کاری که می توانید بکنید این است که احساسات سرکوب شده خود را به زبان بیاورید و نگذارید بیش از این به شما فشار بیاورند. این کار می تواند راه حل مشکل شما باشد و نگرشتان را تغییر داده و شما را به ثبات احساسی رسانده و حالتان را بهتر کند. اگر در قلب خود احساسی نسبت به کسی دارید بهتر است حس خود را نادیده نگیرید و به آن خوب فکر کنید، شاید وقت ـن رسیده که بعضی چیزها را برای خودتان اعتراف کنید.

 

فـال روزانـه – تیر

همه فکر می کنند که الان همه حواستان پیش کارها و وظایفتان است ولی در واقع دارید به چیزهای مهمتری رسیدگی می کنید. خوشبختانه به راحتی می توانید دیگران را از سر باز کنید تا بتوانید در تنهاییتان به خودتان و مسائل عاطفی و معنویتان بپردازید. به رویاهایتان فکر کنید و یادتان باشد شنیدن بدون گوش هایتان، دیدن بدون چشم ها و حرف زدن بدون زبان نیز ممکن است. البته نیازی نیست که تمام روزتان را صرف این کار کنید، حضور در جمع نیز حس و حال خوبی به شما خواهد بخشید. از همراهی کسانی که دوست دارید لذت ببرید و بیش از حد در عالم رویا غرق نشوید و خاطراتی لذت بخش برای خود و اطرافیانتان بسازید.

فـال روزانـه – مرداد

در معیارهایتان برای سنجش موفقیت تغییرات زیادی به وجود آمده است ولی بهتر است فعلا انرژی خود را برای توضیح دادن این تغییرات به دیگران هدر نکنید تا زمانی که آمادگی بیشتری برای توضیح دادن خواسته هایتان به دیگران داشته باشید؛ فعلا کافی است با خودتان صادق باشید. احساس می کنید که این روزها باید با تلاش و پشتکار بیشتری کار کنید تا پول بیشتری به دست بیاورید، ولی موفقیت مالی طی هفته های آینده اهمیت خود را برای شما از دست خواهد داد. شما خیلی خوب می دانید که چکار می خواهید بکنید، ولی نباید همه کارت هایتان را همزمان رو کنید تا دیگران نتوانند حرکات بعدیتان را حدس بزنند. فعلا غافلگیری بهترین سلاح شما است.

فـال روزانـه – شهریور

امروز از بحث و درگیری لفظی با اطرافیانتان تا جای ممکن پرهیز کنید، شاید اختلاف نظرهایی بین شما وجود داشته باشد، ولی بهترین کار ممکن این است که بپذیرید قرار نیست همیشه با همه در مورد همه چیز هم نظر باشید. پس به نظرهای آنها احترام گذاشته و روزتان را با ایجاد تنش خراب نکنید. وقتی پای مسائل عاطفی در میان است همه چیز توجیه پذیر است. احساسات خود را با آغوش باز پذیرا باشید، خواه منطقی باشند یا نباشند. عمل کردن بر اساس احساستان در حال حاضر منافعی برایتان خواهد داشت که ارزش ریسک کردن و کنار گذاشتن منطقتان را دارند. اجازه ندهید فشاری که از سوی دیگران به شما وارد می شود شما را مجبور به ایجاد تغییر در افکارتان کند.

فال روزانه 23 مهر

فـال روزانـه – مهر

امروز راه های بیشماری برای بروز خلاقیتتان وجود دارند و بهترین کار ممکن این است که هر چقدر از آن ها را که می توانید امتحان کرده و به یک راه اکتفا نکنید. جذب شدن شما به گزینه های مختلف به شما قدرت این را می دهد که با تجربه روش های مختلف برقراری ارتباط به بهترین راه ممکن برسید. شما این اواخر انعطاف پذیری خود را با تشویق اطرافیانتان به دنبال کردن علایقشان نشان داده اید، ولی امروز اوضاع کمی تغییر کرده و اگر برنامه های آنها با ارزش ها و نظرات شما مغایرت داشته باشد و یا به برنامه های شما آسیبی وارد کند عکس العمل های غیر منتظره از خود نشان خواهید داد. شما این حق را دارید که از منافع خود دفاع کنید، ولی این کار را با ملایمت انجام دهید.

فـال روزانـه – آبان

امروز حال و هوایتان متغیر است و ثبات احساسی ندارید، به همین دلیل بهتر است در مورد احساستان با دیگران زیاد حرف نزنید اگر به دیگران آزادی و فضای کافی بدهید و آنها را راحت بگذارید خواهید دید که روابطتان با آنها وارد مرحله جدیدی شده و با وجود حفظ فاصله به هم نزدیک تر خواهید شد. همه ما باید یاد بگیریم که از عشق خود برای دیگران زندان نسازیم. ذهنتان امروز خیلی درگیر است، ولی این فکرهای خسته کننده را کنار بگذارید و امروز را به فعالیت های اجتماعی و تفریح با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید. با این کار هم به آنها نشان می دهید که برایشان ارزش قائل هستید و هم خستگی هفته گذشته از تنتان در می آید.

 

فـال روزانـه – آذر

ورود به دنیاهای ناشناخته برای شما کار سختی نیست چرا که خودتان هم همیشه عاشق تجربه های جدید هستید، ولی امروز وقتی ببینید از محدوده امن خود خارج شده اید و زیر پایتان سفت نیست احساس خوبی نخواهید داشت و اندکی نگران خواهید شد. از طرفی دیگران این نیاز شما به ایجاد تغییرات را تایید نمی کنند، زیرا آنچه برای آنها اهمیت دارد این است که وضعیت فعلی شما قابل قبول است و نیازی به تغییر ندارد. شجاع باشید و با ترس های خود روبرو شوید، زیرا بیقراری درونیتان تنها در این صورت برطرف خواهد شد. قدرت مدیریت خود را به کار بگیرید و با قدم های محکم پیش رفته و نگذارید ترس مانع پیشرفتتان شود.

 

فـال روزانـه – دی

فرار کردن از کارها و وظایف روزانه تان امروز تقریبا غیرممکن خواهد بود. پس بهتر است بدون وقت تلف کردن و برای داشتن بیشترین کارایی ممکن روی کارهایتان تمرکز کنید تا بتوانید آنها را در اسرع وقت به اتمام برسانید. این روزها سعی دارید تغییراتی در برنامه روزانه تان ایجاد کنید و آنها را با همان روش های قدیمی انجام ندهید تا خودتان را از کسالت و خستگی نجات دهید. از به وجود آوردن تغییر و نوآوری هراسی نداشته باشید، برای بهبود وضعیت فعلیتان باید به ترس هایتان غلبه کنید. در حال حاضر رسیدن به اهداف معنویتان برای شما نسبت به اهداف مادی اولویت بیشتری دارد. با ناشناخته ها روبرو شوید و ببینید در قلبتان چه می گذرد.

 

فـال روزانـه – بهمن

شما در جا خالی دادن به مشکلات پیچیده ای که بطور ناگهانی پیش می آیند استاد هستید. ولی امروز احساستان به دنبال پیدا کردن حقیقت، شما را به جاهایی نا آرام خواهد کشاند. خوشبختانه این وضعیت اضطراری عاطفی با توجه به وضعیت فعلی شما خیلی ترسناک به نظر نمی رسد. یادتان باشد چیزی که در حال حاضر اولویت دارد حفظ امنیت شما نیست، بلکه پی بردن به حقیقت ماجرا است. تنها آنهایی که حدود و مرزها را در می نوردند می توانند به توانایی های واقعی خود پی ببرند. شما امروز دقیقا می دانید که چه می خواهید بکنید و به کجا می خواهید برسید ولی ترجیح می دهید در این مسیر به تنهایی پیش بروید. اصلا نگران قضاوت های دیگران نباشید.

 

فـال روزانـه – اسفند

شاید این حرف زیاد باب میلتان نباشد، ولی امروز بهتر است که وقت و انرژی گرانبهای خود را صرف شروع کردن کار تازه ای نکنید. اکنون زمان آن است که کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و تا جایی که می توانید پرونده های نیمه کاره را ببندید. طرف مقابلتان ممکن است احساسات جدی و عمیق شما نسبت به خود را درک نکند. درست است که پیامی که می خواهید منتقل کنید از نظر شما خیلی مهم است، ولی چگونگی بیان کردن آن نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در انتخاب کلمات دقت کنید و حتی اگر می توانید فضایی آرام و رمانتیک برای بیان احساسات خود انتخاب کنید. مواظب باشید طوری برخورد نکنید که بازخورد منفی از طرف مقابل دریافت کنید.

 

 

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=1805
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 41 = 49