در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 877 3 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۲۳ / اسفند / ۱۳۹۴

فال روزانه ۲۳ اسفند

فـال روزانـه – فروردین

امروز از انرژی و توان فوق العاده تان تا فرصت دارید نهایت استفاده را ببرید، زیرا ممکن است کارهای زیادی برایتان پیش بیایند که باعث شود به چشم بر هم زدنی بی آن که کارهایی که در نظر داشته اید را انجام داده باشید، ببینید که روزتان تمام شده است. سعی کنید اولویت هایتان را تعیین کنید و پیش از هر کاری مهم ترین وظیفه هایی که دارید را به انجام برسانید. حرف زدن با دوستانتان برای مدتی طولانی می تواند کار بسیار جذابی باشد، ولی باعث خواهد شد که در این روز پرکار از برنامه هایتان عقب بمانید. اگر می خواهید ساعات پایانی روزان را با خیال راحت با کسانی که دوست دارید بگذرانید، باید ساعات اولیه روز را سخت کار کنید.

فـال روزانـه – اردیبهشت

حس عدم اطمینان نسبت به آینده ممکن است امروز شما را وادار به گرفتن تصمیمی کند که از امکان پذیر بودن آن اطمینان دارید. ولی در حالی که فکر می کنید راه حل مناسبی پیدا کرده اید خیلی زود خواهید فهمید که نسبت به آن هم اطمینان چندانی ندارید. این حالت شما زودگذر است، پس خودتان را با آن آزار ندهید و به جای گرفتن تصمیم های اساسی سعی کنید فعلا انرژیتان را روی جمع آوری اطلاعات متمرکز کنید. این را نیز به خاطر داشته باشید که گاهی برای یک سوال چندین راه حل صحیح وجود دارد و داشتن انعطاف پذیری فکری در چنین موقعیت هایی می تواند یک ویژگی بسیار ارزشمند برای شما باشد.

فـال روزانـه – خرداد

شاید یک نفر دور و برتان باشد که آماده است هر اشتباهی که می کنید را مورد قضاوت قرار بدهد. شما هم امروز خیلی پر حرف شده اید و با این همه حرفی که می زنید فرصت های خوبی را برای این فرد می توانید فراهم کنید. بهتر است مواظب حرف هایی که می زنید باشید، انتخاب اشتباه کلمات می تواند به اعتبار شما لطمه بزند. اگر مجبور هستید نظرتان را در مورد چیزی بیان کنید قبل از به زبان آوردن آن خوب فکر کید تا مبادا بیهوده مورد انتقاد قرار بگیرید. سعی کنید قدم هایتان را کمی سریعتر بردارید و زیاد فس فس نکنید تا موقعیت هایی که در اطرافتان قرار دارند را از دست ندهید، لزومی ندارد بیش از اندازه وسواس به خرج دهید.

فـال روزانـه – تیر

امروز صبح خیلی خوب و راحت برای شما آغاز خواهد شد، ولی کمی که می گذرد احساس نارضایتی که در خود دارید نمی گذارد آرامش داشته باشید و شما را کمی عصبی خواهد کرد. به جای این که با فروخوردن خشم و نارضایتی خود کاری کنید که تحمل وضعیت موجود برایتان غیر ممکن شود، ناراحتی و نارضایتی خود را به زبان بیاورید تا شاید بتوانید راه حلی برای آن بیابید. در غیر این صورت سعی کنید خودتان را مشغول کمک کردن به دوستانی کنید که دچار گیجی و سردرگمی شده اند و به کمک و توجه شما نیاز دارند. این کار باعث خواهد شد به حس رضایت خاطردست پیدا کنید و حالتان بهتر شود. کمک به دیگران یکی از بهترین راه های پرورش روحتان است.

فـال روزانـه – مرداد

امروز شما کارهایی مهمتر از تفریح و خوشگدرانی دارید، زیرا دیگران به شما و قدرت مدیریت ذاتی و توانمندانه تان نیاز دارند. شما امروز در انجام کارها به صورت گروهی خیلی موفق تر از انجام فردی آنها خواهید بود و سریعتر به نتیجه خواهید رسید. فقط باید یادتان باشد که مدیریت تنها دستور دادن نیست؛ باید به حرف های همه گوش کنید، آنها را درک کرده و ایده های خوب و زحماتشان را مورد تشویق و تحسین قرار دهید. همکاری با دیگران شانس شما برای رسیدن به موفقیت را بیشتر خواهد کرد. ممکن است امروز با شریک زندگیتان بر سر این که قدرت در دست چه کسی است وارد نبردی بیرحمانه شوید، یادتان باشد به هیچ عنوان در این رابطه زیاده روی نکنید.

فـال روزانـه – شهریور

امروز شما می توانید بهتر از هر شخص دیگری حتی پیچیده ترین مشکلات را هم باز کرده و هر مسئله ای را درک کنید. با این حال باید جانب احتیاط را رعایت کنید، زیرا ممکن است در اثر بی دقتی و عجله در انجام کارها اطلاعات مهمی که درست جلوی چشمتان هستند را نبینید. ولی این را هم در نظر داشته باشید که تحت تاثیر حس ماجراجویی که در حال حاضر دارید خودتان را درگیر مسائل بی اهمیتی که در واقع به شما ارتباطی ندارند نکنید. امروز اوضاع به کامتان است و کارها همان طوری که دوست دارید پیش می روند، پس از فرصت نهایت بهره را ببرید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ذهنتان می تواند تنها مانع شما برای رسیدن به خواسته هایتان باشد.

فال روزانه 23 اسفند

فـال روزانـه – مهر

در حال حاضر تعیین اهداف دراز مدت برای رسیدن شما به موفقیت ضروری است، ولی هنوز زمان آننرسیده است که در مورد مسائل خیلی مهم تصمیم گیری کنید. پیش از هر اقدامی به اندازه کافی تحقیق و بررسی کنید و در مورد نقشه هایتان با دوستان و افراد مورد اعتمادتان صحبت کرده و تمامی گزینه های ممکن را در نظر بگیرید. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که انتخاب های زیادی پیش رو دارید و اکنون تحصیلات تکمیلی برای شما می تواند گزینه بسیار ارزشمندی باشد که فرصت پیشرفت بیشتر شما را فراهم می کند، به شرط آن که شما را از مسیر اصلی و اهدافی که برای خودتان در نظر گرفته اید منحرف نکند. یادتان باشد برای رسیدن به موفقیت باید قدم به قدم پیش بروید.

فـال روزانـه – آبان

امروز انجام کارها برای شما بسیار سخت و دشوار خواهد بود، ولی اگر با دیگران ارتباط برقرار کرده و با همراهی و همفکری آنها کار کنید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. اگر رفتار امروز کسی که دوست دارید شما را گیج و سردرگم کرده است با او در مورد این مسئله حرف بزنید و بگویید که چه چیزی دارد آزارتان می دهد. سکوت کردن در مورد مسائل به ظاهر بی اهمیت در نهایت مشکلاتی بزرگ برای شما ایجاد خواهد کرد، ولی بیان افکارتان بدون مورد سرزنش قرار دادن طرف مقابلتان به بهبود رابطه شما کمک بسیاری می تواند بکند. فقط این را هم به یاد داشته باشید که قرار نیست فقط شما حرف بزنید، مشکلتان را گفته و سپس به دقت به حرف های طرف مقابلتان هم گوش کنید.

فـال روزانـه – آذر

امروز شما می توانید تقریبا با هر کسی و در مورد هر چیزی که دوست دارید حرف بزنید، پس از فرصت استفاده کرده و با کسانی که می خواهید به حرف هایتان گوش کنند و یا دوست دارید ایده هایتان را با آنها به اشتراک بگذارید دیدار کنید. شما می توانید بدون هیچ مشکلی دیگران را با دانش و اشتیاقی که از خودتان نشان می دهید تحت تاثیر قرار دهید. فقط اهمیت خیلی زیاد جزئیات را نیز به خاطر داشته باشید. حتی بهترین نقشه های دنیا را هم که در سر داشته باشید تا زمانی که جزئیات آنها را در نظر نگرفته باشید نخواهید توانست به درستی از نقشه هایتان حمایت کنید. به سادگی تسلیم حرف ها و تصمیمات دیگران نشوید و به آنها بگویید چه در سرتان می گذرد.

فـال روزانـه – دی

امروز شما قدرتی فوق العاده دارید که باید از آن به درستی استفاده کنید، هر چیزی که بخواهید برایتان فراهم خواهد شد. بر خلاف آن چه خودتان فکر می کنید در حال حاضر عوض کردن مسیرتان در نیمه های راه می تواند به شما بیشتر از حفظ نقشه های قبلیتان کمک کند. ایفای نقش پدر و مادری سخت گیر و یا دوستی که می خواهد اعمال کنترل کند اشتباهی جبران ناپذیر می تواند باشد و اگر بخواهید روی همه کس و همه چیز کنترل داشته باشید روز سختی را در پیش خواهید داشت. اگر یاد بگیرید کمی راحتتر برخورد کنید هم از لحاظ حرفه ای و هم در زمینه مسائل شخصی به نتایج بهتر و موثرتری خواهید رسید. اعتماد کردن به دیگران به آنها انگیزه می دهد تا شما را نا امید نکنند.

فـال روزانـه – بهمن

امروز حس ششم شما قدرت خارق العاده ای دارد و حس می کنید که می توانید جادو کنید. شما می توانید به صورت معجزه آسایی جواب صحیح هر چیزی را پیدا کنید. وقتی در زمان حال زندگی کنید و خودتان را زیاد درگیر گذشته و یا آینده نکنید سطح انرژی شما حتی فراتر نیز خواهد رفت. استفاده از شوخ طبعیتان شما را قادر می سازد که عملکردی تحسین برانگیز داشته باشید و مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید. خودتان را برای درخشش آماده کنید! تا جای ممکن سعی کنید از هر نوع بحث و درگیری اجتناب کنید، ولی اگر ناخواسته در چنین موقعیتی گرفتار شدید از خودتان دفاع کرده و به راحتی تسلیم نشوید.

فـال روزانـه – اسفند

امروز کمی احساس گمراهی می کنید، به ویژه اگر مسائل خانوادگی به شما اجازه ندهند که روی زندگی و کارهای خودتان تمرکز کنید. اگر نسبت به راهی که در پیش گرفته اید احساس اطمینان کامل ندارید از گرفتن هر نوع تصمیم مهم و یا پذیرفتن مسولیت های جدی تا جای ممکن خودداری کنید. با وجود این که خوشحال کردن دیگران شما را وسوسه می کند با برخی چیزها موافقت کنید و تسلیم خواسته های آنها شوید، ولی در حال حاضر این کار به هیچ عنوان عاقلانه نیست. اینکه پیش از نشان دادن واکنش به افکار و ایده هایتان فرصت رشد و تکامل بدهید شما را قادر خواهد ساخت که در دراز مدت به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=6349
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 73

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 17 = 24