در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 856 3 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۲۰ / آذر / ۱۳۹۴

فال روزانه ۲۰ آذر

فـال روزانـه – فروردین

امروز چرخیدن به دور خودتان با حداکثر سرعت و بدون هیچ هدف و انگیزه خاصی هیچ کمکی به آرام کردن بیقراری درونیتان نخواهد کرد. شما برای انجام هر کاری آماده اید و فکر می کنید می توانید با وجود مشکلات محتلف، به اشاره ای به صورت تخته گاز در مسیر رسیدن به هدفتان قرار بگیرید. با این که متاسفانه امروز پیشرفت چندانی نخواهید داشت، نباید مسیری که در پیش گرفته اید را ترک کنید، با سرعت کم هم که شده باید به مسیرتان ادامه دهید. فقط مواظب باشید که خطری در راهتان قرار نداشته باشد و چراغ قرمزها را رد نکنید. داشتن اعتماد به نفس و اطمینان به آنچه می خواهید به دست بیاورید کلید موفقیت شما خواهد بود.

فـال روزانـه – اردیبهشت

امروز مسائلی که در حالت عادی جذابیتی برای شما ندارند توجه شما را به خود جلب کرده اند. پرداختن به مسائل اسرار انگیز برایتان بسیار جالب و هیجان آور است و بی آن که در دنیای واقعی جایی بروید این موضوعات شما را به سفرهای دور و دراز خواهند برد. ولی فکر کردن به این موضوعات حواس شما را از مسائل و کارهایی که به رسیدگی شما نیاز دارند پرت خواهد کرد. قبل از هر کاری به مسائلی که برایتان در اولویت هستند بپردازید. امشب را با دوستانتان بگذرانید، البته اگر متاهل هستید این یعنی باید وقتتان را با دوستان خانوادگی خود بگذرانید تا عشقتان نیز با شما همراه باشد، امروز حتما باید برای خانواده تان وقت بگذارید.

فـال روزانـه – خرداد

شما فکر می کنید که دیگران از شما توقعاتی بیش از حد و بیجا دارند و قابلیت هایتان نیز آنطور که باید و شاید دیده نمی شود و توجهی که لیاقتش را دارید به شما نشده است. اگر می خواهید جدی گرفته شوید بیش از هر چیز دیگری باید به چیزهایی که برایتان اولویت دارند توجه کنید. شما دوست دارید که به فرد بهتری تبدیل شوید و این موضوع می تواند کمک بسیار زیادی به رشد و پیشرفت شخصی شما بکند. می خواهید رابطه ای که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است را به مرحله جدیدی برسانید، برای این کار باید مسائلی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را در نظر بگیرید و با بی تفاوتی از کنار آنها عبور نکنید.

فـال روزانـه – تیر

شما معتقد هستید که می توانید عادت های قدیمیتان را به اشاره ای کنار بگذارید. ولی واقعیت این است که این کار به آن سادگی که شما فکر می کنید هم نیست و نمی توان یک شبه به یک نفر دیگر تبدیل شد و باید با تصمیماتی کوچک و ساده شروع به ایجاد تغییرات در زندگیتان بکنید. بهترین کار این است که با ایجاد تغییرات لازم در برنامه غذاییتان شروع کنید و غذاهایی که برای سلامتیتان ضرر دارند را کنار بگذارید. تغییرات در هر زمینه ای که باشند باید کم کم به وجود بیایند، درغیر این صورت خیلی زود کنار گذاشته خواهند شد. امروز احساسات انسان دوستانه شما در اوج خود هستند و دوست دارید هر کاری که از دستتان بر می آید برای دیگران انجام دهید.

فـال روزانـه – مرداد

امروز آنقدر سرشار از انرژی هستید که توانایی مهار کردن آن را ندارید، مخصوصا اگر مجبور باشید یک جا بمانید و به کارهایتان رسیدگی کنید. سعی کنید این همه انرژی را با شرکت در فعالیت های ورزشی به صورت سالمی تخلیه کنید، حتی تماشای مسابقات ورزشی هم می تواند به این کار کمک کند. این کار همچنین به شما کمک خواهد کرد تا جذب هیجانات مسابقات شده و نگرانی هایتان را فراموش کنید. هر کار دیگری هم که به شما کمک می کند تا همراه با تخلیه این همه انرژی احساس بهتری نسبت به زندگی داشته باشید هم به شما توصیه می شود. این آخر هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان میتواند باشد. به شرط آن که خودتان بدانید که به دنبال چه کسی دارید می گردید.

فـال روزانـه – شهریور

امروز فکرتان درگیر مسائل مربوط به گذشته است و از زمان حال فاصله گرفته اید. این فکرها و خاطرات آنقدر مبهم هستند که به جای این که شما را به آرامش برسانند، می توانند باعث احساس سردرگمی شما شوند. درست است که فکر کردن به گذشته بسیار جذاب به نظر می رسد، ولی تمرکز کردن روی آینده و اهدافتان بسیار سازنده تر می تواند باشد. ارتباط برقرار کردن با نیازمندان و انجام دادن آنچه که در توانتان است باعث می شود که احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. اگر احساس می کنید که هیچ کس شما را دوست ندارد و برای هیچ کسی جذابیت ندارید سخت در اشتباهید، کافیست کمی چشمتان را باز کنید.

فال روزانه 20 آذر

فـال روزانـه – مهر

امروز حرف زدن در مورد مسائل جنجالی و بحث برانگیز مانند فلسفه و مفهوم زندگی با دوستان نزدیک و اطرافیانتان می تواند راه خوبی برای پرت کردن حواستان از نگرانی های جدیترتان باشد. این بحث ها نتایج چندانی نخواهند داشت ولی می توانند به شما در تعیین اهداف جاه طلبانه ای کمک کنند که حاضر هستید برای رسیدن به آنها هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید. این را یادتان باشد که برای رسیدن به این اهداف به میزان زیادی از کار و تلاش نیاز خواهید داشت. با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید؛ این کار به نفع شما خواهد بود و به شما قدرت بیشتری خواهد بخشید.

فـال روزانـه – آبان

امروز ممکن است اعتماد به نفستان در مورد رسیدن به موفقیت آنقدر بیش از حد و اندازه باشد که فکر کنید دست به هر کاری که بزنید به موفقیت ختم خواهد شد و با این تفکر برای خودتان مشکل ایجاد کنید. اگر می خواهید پیشرفت کنید باید واقع بین باشید و اعتماد به نفس کاذب نداشته باشید. برداشتن قدم های کوتاه ولی پیشروی مداوم همیشه بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان است. کارهای بسیار برای انجام دادن و زمانی اندک پیش رو دارید. با این حال الان از آن وقت هایی است که بیشترین بازدهی ممکن را دارید. فقط یادتان باشد که غذا خوردن و نوشیدن آب را فراموش نکنید. حتی سوپر قهرمان ها هم برای موفقیت در عملیات خود به سوخت نیاز دارند.

فـال روزانـه – آذر

امروز حتی اگر هیچ برنامه به خصوصی برای روزتان نداشته باشید هم سرشار از شور و هیجان هستید. با تمام وجود به دنبال ماجراجویی هستید، ولی بهتر است فعلا ایده های عجیب و غریبی که در سر دارید را عملی نکنید و به وقت گذرانی و انجام کارهای هیجان انگیز همراه با دوستانتان اکتفا کنید. اگر بیش از اندازه خودتان را حق به جانب ندانید شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود. داشتن کمی تواضع به شما کمک خواهد کرد پیشرفت بیشتری داشته باشید.وقت آن رسیده است که ترس هایی که مانع از پیشرفت شما در راهتان به سوی آینده ای موفق می شوند را کنار بگذارید و روی افکار مثبت متمرکز شوید. دوست عزیز تولدت مبارک

فـال روزانـه – دی

.امروز بر خلاف آنچه با توجه به ویژگی های شخصیتان از شما انتظار می رود، با اشتیاق تمام حاضرید تا وارد پروژه ای شوید که چیز زیادی در رابطه با آن نمی دانید. بهتر است حواستان را خوب جمع کنید، زیرا ممکن است حقایق مهمی را نادیده بگیرید که می توانند اثراتی مخرب روی برنامه هایی که برای آینده تان دارید داشته باشند. نیازی نیست که امروز تصمیمات سرنوشت ساز بگیرید؛ در واقع بهتر است کمی به خودتان وقت بدهید و پیش از برداشتن قدم بعدی تمام گزینه های موجود را مورد بررسی قرار دهید. هر چند قلبا خیلی بیقرار هستید و دلتان می خواهد هر چه زودتر دست به کار شوید کمی صبوری به خرج دادن برایتان خیلی بهتر خواهد بود.

فـال روزانـه – بهمن
شما از این که فرصتی دست داده تا یک استراحت درست و حسابی بکنید بسیار هیجان زده هستید و دوست دارید ساعاتی لذت بخش همراه با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید. به همین دلیل ممکن است برنامه های زیادی برای وقت گذراندن با آنها ترتیب دهید. ولی این همه برنامه برای گذراندن این روزها شما را آنقدر خسته خواهد کرد که دیگر حوصله این همه خوشگذرانی را نخواهید داشت. به جای این که دیگران را به خاطر این موضوع سرزنش کنید پیش از این که دیر شود در برنامه ریزی برای تعطیلات کمی منطقی برخورد کنید. مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.

فـال روزانـه – اسفند

فرصت های جدیدی دارند برای شما به وجود می آیند و این پیام را برایتان در بر دارند که می توانید در مسیر زندگیتان تغییراتی را به وجود بیاورید که مدت ها در انتظار آنها بوده اید. با این حال شما دارید تلاش می کنید که رویاها و اهداف قدیمیتان را فراموش کرده و اولویت را به چیزهایی بدهید که به تازگی برای شما اهمیت پیدا کرده اند. اکنون فرصت مناسبی است برای این که به بررسی عواملی بپردازید که مانع پیشرفت شما در زندگی حرفه ایتان شده اند. ولی این را به یاد داشته باشید که آنچه لازم است انجام دهید تغییر در مسیرتان است و نه در پیش گرفتن راه میانبر! کارهای غیر ضروری را از لیست کارهای امروزتان خط بزنید. امروز روز تعطیل است و حتما باید وقتی را هم صرف استراحت کردن کنید.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=4586
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 29 = 35

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 + = 60