در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 727 3 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۱۴ / آذر / ۱۳۹۴

فال روزانه ۱۴ آذر

فـال روزانـه – فروردین

امروز همه چیز به نظرتان عجیب و غریب می آید. احساس می کنید که شاید بد نباشد مسائل را کمی جدی تر بگیرید و از زاویه دید دیگری به آنها نگاه کنید. عدم تمرکز شما ممکن است بزرگ ترین دشمن این روزهایتان باشد پس کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید. ورزش هایی چون یوگا می تواند به شما کمک کند. به دنبال راهی هستید تا عشق زندگی تان را سورپرایز کنید، تخیلات قوی شما می تواند در این راه به شما کمک کند. اگر اخیرا در روابط عاطفی خود دچار مشکل شده اید، این کار تاثیر خوبی بر هردوی شما خواهد گذاشت طوری که همه چیز بعد از آن به خوبی پیش خواهد رفت. پس هر چه سریع تر برای آن اقدام کنید

فـال روزانـه – اردیبهشت

رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است و کمی نگران به نظر می رسید اما بهتر است صداهایی که در سرتان مدام تکرار می شود را آرام کنید. در این شرایط کلاس های یوگا می تواند به کمک تان آید. نفسی عمیق بکشید و به این فکر کنید که هیچ چیزی در این دنیا ارزش غم خوردن ندارد و همه چیز زودگذر است. این مشکل نیز گذرا است و شما به زودی به روزهای خوش خود باز خواهید گشت و دوباره به زندگی خواهید خندید. اگر به شخصی علاقمند شده اید، بهتر است دست از خیالپردازی بردارید و در واقعیت احساسات خود را بیان کنید. نگران نباشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه – خرداد

مشکلات عاطفی ذهن شما را درگیر کرده است، اگر چه سخت است اما اجازه ندهید که این احساس بر شما غلبه کند. یکی از دوستان تان برای کمک گرفتن با شما تماس می گیرد. سعی نکنید در این شرایط تنها از تجربه های خود برای او بگویید، به او نیز فرصت دهید تا خود را تخلیه کند. وفاداری و همکاری کلید موفقیت شما در این روز است. برای اولین بار با فردی قرار ملاقات می گذارید، سعی نکنید خود و طرف مقابل تان را مجبور به کاری کنید، تنها کافی است منتظر بمانید تا همه چیز به خودی خود و به صورت طبیعی پیش رود.

فـال روزانـه – تیر

همیشه به دنبال این هستید که مسائل را تجزیه و تحلیل کنید و به خوبی می دانید که چگونه از قلب تان کمک و راهنمایی بگیرید اما تلاش یک طرفه همیشه جواب نمی دهد. بد نیست برخی اوقات هم از اطرافیان تان کمک بگیرید. امروز روز بسیار خوب و فوق العاده ای برای شما است و می توانید ایده ها و احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و عشقی که لایق آن هستید را به دست آورید. خودتان را در شرایط سختی که در آن احساس خوبی ندارید، قرار ندهید. شاید بهای آن بیش از آنچه باشد که شما می خواهید بپردازید. بنابراین توصیه می کنیم زیاد به خودتان سخت نگیرید.

فـال روزانـه – مرداد

از فرو رفتن به اعماق آب بپرهیزید، امروز روز خوبی برای این کار نیست بلکه باید روی سطح آب بمانید و از آفتاب لذت ببرید. محدودیت های همیشگی را کنار بگذارید و هر کاری که دلتان می خواهد انجام دهید. دلیلی برای ایستادن وجود ندارد، پس جلوی هیجانات خود را نگیرید و از تک تک لحظه های زندگی، حتی موج هایی که شما را با خود به این طرف و آن طرف پرتاب می کنند، لذت ببرید. شاید شروع این کار برایتان سخت باشد و دوست داشته باشید به جای آن در تختخواب خود بمانید اما به محض این که اولین قدم را بردارید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه – شهریور

شاید فکر کنید که تنها موج سواران ماهر می توانند از پس موج های بلند بر آیند اما چگونه در مورد توانایی های خود قضاوت می کنید، در حالی که هنوز آنها را امتحان نکرده اید و خود را در آن شرایط قرار نداده اید؟ امروز روز شما است، پس بر امور کنترل داشته باشید و کمی پایتان را از محدودیت ها فراتر بگذارید. مطمئن باشید که از این کار پشیمان نخواهید شد. شما آنقدر می درخشید که نورتان توجه افراد زیادی را به خود جلب خواهد کرد. اگر مجرد هستید و به دنبال شریک زندگی تان می گردید، در میهمانی که به زودی دعوت می شوید شرکت کنید و به ندای قلب تان گوش دهید.

فال روزانه 14 آذر

فـال روزانـه – مهر

پیدا کردن راه حل آنقدرها که شما فکر می کنید، سخت نیست فقط کافی است به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید. شاید آن چه به دنبالش هستید، زیر سطحی که روی آن دست گذاشته اید باشد، پس کافی است کمی عمیق تر به مسائل نگاه کنید تا به تمام سوالات تان برسید. اتفاقی رخ می دهد که باعث می شود شما به فردی نزدیک شوید. صحبت کردن با او می تواند علاقه ای در شما ایجاد کند. اگر دوست دارید که این رابطه ادامه یابد، از همین حالا آنچه برایتان مهم است را بیان کنید و در رفتار خود صداقت داشته باشید.

فـال روزانـه – آبان

یا رومی رومی، یا زنگی زنگی! مابینی وجود ندارد. شما نیز در مورد روابط عاطفی خود این گونه فکر می کنید. اگر در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده اید، گفتگو بهترین راه است. شاید راهی که شما انتخاب کرده اید با راهی که شریک زندگی تان در پیش گرفته است، متفاوت باشد اما اگر می خواهید یک رابطه ایده آل داشته باشید باید به یک نقطه مشترک برسید. به جای این که با منطق تصمیم بگیرید، این بار به ندای قلبت تان تکیه کنید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، آن را از دست ندهید زیرا بر شرایط مالی شما تاثیر خوبی خواهد گذاشت.

فـال روزانـه – آذر

به جای این که پایتان را در باتلاق مشکلات فرو ببرید، از آن دوری کنید. شاید بد نباشید که راهتان را عوض کنید و وقت تان را به جای افتادن در چاله ها، صرف بالا رفتن از تپه ها و رسیدن به قله ها بکنید و به دنبال راهی باشید که شایسته شما است. خودتان را برای یک گفتگوی جدی با شریک زندگی تان آماده کنید. سعی کنید کلمات خود را درست انتخاب کنید زیرا می تواند شرایط را بدتر از آنچه هست، کند. شما صداقت لازم را دارید کافی است کمی صبر داشته باشید تا به آنچه شایسته اش هستید، برسید.دوست عزیز تولدت مبارک.

فـال روزانـه – دی

وقت شما با ارزش است پس آن را صرف بحث کردن در مورد مسائلی که دیگران آن را درک نمی کنند، نکنید. از مکالمه های طولانی مدت نیز بپرهیزید و انرژی خود را برای چیزهای مهمتری بگذارید. شما این توانایی را دارید که به عمق مسائل نگاه کنید اما دلیلی ندارد که دیگران هم مانند شما باشند. مدیتیشن یکی از بهترین راهها برای رسیدن به آرامش است، امتحان اش کنید. اخیرا به عشق تان مشکوک شده اید و نمی توانید به او اعتماد کنید. سکوت شما را به هیچ کجا نمی رساند پس بهتر است هم با خودتان و هم با او صادق باشید و برای رفع این مشکل با یکدگیر گفتگو کنید.

فـال روزانـه – بهمن

اعتماد به نفس بالایی ندارید و مدام فکر می کنید که دیگران می خواهند از کارها و رفتارهای شما ایراد بگیرند اما در این شرایط شما تنها احتیاج به آرامش دارید و دوست ندارید خودتان را با مشکلات درگیر کنید. یادتان باشد که شما به دنیا آمده اید تا تنها برای خودتان زندگی کنید نه دیگران، پس تا جایی که می توانید از زندگی لذت ببرید و قوانین و محدودیت های آن را آنطور که خودتان می خواهید، بر پا کنید. اگر به دنبال یک رابطه رمانتیک هستید، امروز بهترین زمان است. با محبوب تان در رستورانی زیبا قرار بگذارید و لحظات شیرینی را تجربه کنید.

فـال روزانـه – اسفند

به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، از یک طرف اگر این کار را به عهده بگیرید مسئولیت های شما بیشتر می شود اما از طرف دیگر بر درآمد مالی تان افزوده خواهد شد بنابراین شرایط را به خوبی بررسی کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید و بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید. اگر دوستی از شما دلگیر شده است بهتر است این بار شما به سراغ او بروید و با او صحبت کنید تا تمام سوتفاهم ها برطرف شود، دوستی شما ارزشی بیش از این دارد.اگر چه در مورد آینده خود بسیار نگران هستید اما خبرهای خوبی خواهید شنید. بنابراین خوش بین و منتظر معجزه باشید.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=4321
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 15

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34 + = 43