در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 680 1 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۰۴ / آبان / ۱۳۹۴

 فال روزانه ۴ آبان

فـال روزانـه – فروردین

امروز ارتباط شما با دوستان تان بیش از قبل می شود و حتی ممکن است به یک میهمانی دعوت و با افراد جدیدی آشنا شوید. برخی از دوستان تان را نیز، که در شهر یا کشوری دور از شما زندگی می کنند، پس از مدت ها ملاقات خواهید کرد. امروز روزی پر از هیجان و شادی برایتان خواهد بود، از آن نهایت لذت را ببرید. اگر می خواهید فردی را ملاقات کنید، سعی کنید قرار ملاقات تان کمی جدی تر از همیشه باشد، به عنوان مثال در مورد موضوعی خاص بحث کنید یا به جای میهمانی رفتن، شطرنج بازی کنید.

 

فـال روزانـه – اردیبهشت

با انرژی که امروز از کائنات به دست می آورید، قدم های بزرگی بر می دارید و به هدف هایتان نزدیک تر می شوید. ذهن شما پر از ایده های تازه و خلاقانه است که قادرید آنها را به بهترین شکل بیان یا بر کاغذی پیاده کنید. بهترین زمان است تا مسئولیت پروژه های تازه را قبول و کار خود را آغاز کنید. اگر فکر فروش چیزی را دارید، همین حالا دست به کار شوید زیرا موفقیت بیش از آنچه فکرش را بکنید در انتظار شماست. اگر فکر می کنید که در ابراز علاقه تان به شخصی موانعی وجود دارد، کمی دیگر هم صبر کنید و از این فرصت برای یافتن راهی برای غلبه بر ترس تان، استفاده کنید.

 

فـال روزانـه – خرداد

امروز خلاقیت شما به اوج می رسد و دوست دارید ایده هایتان را بر کاغذی پیاده کنید اما اگر نوشتن برایتان سخت است می توانید در اینترنت کمی جستجو و در مورد موضوع مورد علاقه تان تحقیق کنید یا در کلاس های مورد نظر ثبت نام کنید. یک مسافرت هم می تواند برای شما مفید باشد و جدا از تفریح دانش و تجربه شما را نیز افزایش دهد. برای یادگیری هیچ محدودیتی وجود ندارد پس از حرکت نایستید. شما در روابط عاطفی خود همیشه گرم و صمیمی هستید اما اخیرا بی هیچ دلیلی عشق تان با شما سرد شده است. بهتر است هر چه زودتر در این مورد با او گفتگو کنید.

 

فـال روزانـه – تیر

فکر و خیال ذهن شما را درگیر خود کرده است طوری که ممکن است بر خواب هایتان نیز تاثیر بگذارد و صبح از این که چنین خواب هایی دیده اید، کمی نگران و ناراحت باشید. اما به جای نگرانی بهتر است نشانه های خواب خود را دریافت کنید. این نشانه ها برای شما چه معنایی دارند؟ ممکن است آنها نتیجه اتفاق هایی باشند که در زندگی خود تجربه کرده اید یا نشانه ای از اتفاق هایی در آینده باشند، بنابراین از آنها سرسری نگذرید. اگر تازگی ها به این نتیجه رسیده اید که رابطه عاطفی شما کمبودهایی دارد، بهتر است تا دیر نشده به دنبال دلیل و سپس راه حلی برای آن باشید.

 

فـال روزانـه – مرداد

با تلفنی که از شریک تان به شما می شود، ناگهان از جای خود می پرید و کار خود را آغاز می کنید. ممکن این کار در ارتباط با شروع یک پروژه یا حتی فروش محصولی باشد اما در هر صورت موفقیت از آن شما است زیرا امروز توانایی و چابکی تان افزایش یافته و می توانید کارها را زودتر به نتیجه برسانید. گاهی لازم است برای رابطه عاطفی خود محدودیت هایی قائل شوید به عنوان مثال اگر از بیرون رفتن های شریک زندگی تان با دوستانش ناراحت هستید، آن را بیان کنید و به نظری مشترک برسید.

 

فـال روزانـه – شهریور

خوشحال باشید زیرا امروز پولی به دست تان می رسد که ممکن است نتیجه یکی از پروژه های اخیرتان باشد. احتمالا دیگران نیز سهمی در آن دارند اما شما در سود آن حرف اول را می زنید. توانایی ذهنی شما بسیار است و امروز بهتر از هر زمان دیگر می توانید آنها را پیاده کنید پس از همین حالا کار خود را آغاز کنید. امروز افراد زیادی را ملاقات می کنید. اگر چه در نگاه اول برایتان جذاب به نظر می رسند اما به سرعت نظرتان را تغییر می دهید. اگر می خواهید از لحظات خود نهایت لذت ببرید، با افرادی که مشترکات زیادی با شما دارند، همنشین شوید

 

فال روزانه ۴ آبان

فـال روزانـه – مهر

امروز دوست دارید فعال تر از همیشه باشید. توانایی ذهنی شما افزایش یافته و ایده های جدیدی در فکرتان است. قادرید از هر چیزی الهام بگیرید و با خلاقیت تمام ایده هایتان را پیاده کنید. حتی پر حرفی شما نیز بیش از پیش شده و دوست دارید در مورد کارهایتان با دیگران صحبت کنید. حال که شور و اشتیاق و خوش بینی در شما موج می زند، در انجام کارهایتان درنگ نکنید. شاید شریک زندگی تان مثل همیشه حرف های شما را به شوخی بگیرد اما این بار اشتباه کرده است زیرا شما کاملا جدی هستید. بهتر است بر تصمیم خود مصمم باشید زیرا در نهایت به نفع هر دوی شما خواهد بود.

 

فـال روزانـه – آبان

سعی کنید امروز خودتان را از حاشیه ها کنار بکشید و برای یافتن حقیقت چیزها تلاش نکنید. آزاد و رها باشید و حتی از راه رفتن یک حشره بر پنجره خانه تان نیز لذت ببرید. به درخت ها به عنوان یک اثر هنری و به رنگ ها و اشکال مختلف اطراف تان با توجه بیشتری نگاه کنید. اجزاه ندهید هیچ چیز مانع خوشحالی شما شود. اگر فکر می کنید راهی که در پیش گرفته اید همان راه همیشگی است که شما را به بن بست می رساند، از همین جا بایستید و از خود بپرسید که آیا ارزش دوباره رفتن را دارد؟ توصیه ما این است که بازگردید و راه دیگری بجویید.

 

فـال روزانـه – آذر

به فکر خرید چیزی هستید اما سعی کنید بعدازظهر خود را به جای خرید، فقط به تحقیق در مورد آن بگذرانید. در این صورت از انتخاب خود در آینده ای نزدیک پشیمان نخواهید بود. اگر می خواهید تغییری را به زندگی خود و عشق تان بدهید، احتیاط کنید. عاقلانه عمل کنید تا دیگران نیز قدردان شما باشند. تمام کاری که باید انجام دهید این است که به ندای قلب خود گوش دهید، حداقل تنها برای یک بار، زیرا این بار اوست که راه درست را به شما نشان می دهد.

 

فـال روزانـه – دی

امروز قدرت ذهنی شما بیش از هر زمان دیگری است که می تواند در موفقیت شغلی و مالی شما نیز تاثیر بسزایی بگذارد. هر پروژه ای که امروز آغاز کنید، به نتیجه ای مثبت می رسد و آینده شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. منتظر یک اتفاق غیر معمول باشید. اگر مجرد هستید، امروز فردی به شما نزدیک می شود و رابطه عاطفی با شما آغاز می کند. نگران هیچ چیز نباشید زیرا اکنون زمان آن است که به زندگی یکنواخت خود تغییری دهید. اگر هم متاهل اید، از طرف شریک زندگی خود سورپرایز خواهید شد.

 

فـال روزانـه – بهمن

همه چیز حاکی از آن است که شما در چنین روزی با سرعت بیشتری به سمت اهداف تان حرکت می کنید پس شک و تردید را کنار بگذارید و با اطمینان به جلو پیش روید. در عشق میان شما و شریک زندگی تان هیچ شکی نیست اما یک یا دو مسئله ای وجود دارد که باید در مورد آنها با یکدیگر صحبت کنید. شاید تا به حال از روی ترس آنها را نادیده می گرفتید اما ادامه این کار فایده ای برایتان ندارد. اگر می خواهید شادی زندگی تان بیشتر شود، از همین حالا با خود و عشق تان صادق باشید.

 

فـال روزانـه – اسفند

اگر به فکر نوشتن یا یادگیری چیزی هستید، از همین امروز کار خود را آغاز کنید. قدرت تخیل شما افزایش یافته و به خوبی می توانید از طبیعت اطراف تان الهام بگیرید. اگر قول انجام پروژه ای را به فردی داده اید، امروز کار خود را آغاز کنید. عشق تان از شما سوالی پرسیده، بهتر است این بار به جای این که در مورد خواسته هایتان فکر کنید، به کارهای خود بیاندیشید. این دو مسئله کاملا از هم متفاوت اند و شما باید برای آنها زمان بگذارید. شادی ضرورت رندگی است و شما لایق آن هستید پس برای رسیدن به آن کوتاهی نکنید.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=2441
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 8 = 1

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 89 = 97