در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 642 2 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۰۳ / آبان / ۱۳۹۴

فال روزانه ۳ آبان

فـال روزانـه – فروردین

امروز ذهنتان پر از افکار و ایده های تازه است و دلتان می خواهد آنها را با هر کسی که به حرفتان گوش کند در میان بگذارید. دوست دارید همین امروز دست به کار شده و ایده هایتان را عملی کنید، ولی متأسفانه مثل یک بچه گربه بازیگوش خیلی زود و پیش از آن که کارتان را به جایی برسانید علاقه تان را از دست می دهید. البته نباید این موضوع شما را نگران کند؛ حتی اگر ایده هایتان فعلا به نتیجه نرسند هم، اکنون زمان خوبی برای پرداختن به آنها و رشد و بهتر ساختن ایده هایتان می تواند باشد. از خلاقیتی که امروز در وجودتان موج می زند برای بهبود بخشیدن به رابطه عاطفیتان استفاده کنید و کارهایی کنید که عشقتان را به هیجان بیاورند.

 

فـال روزانـه – اردیبهشت

یک نفر که قرار بوده با شما کارهایی را به صورت مشترک انجام دهد بی آن که شما را در جریان قرار دهد تغییراتی در برنامه ریزی هایتان به عمل خواهد آورد که باعث می شود در تفکر شما تغییراتی به وجود بیاید. همچنین این ناهماهنگی در برنامه ریزی و تصمیم گیری یک جانبه تمام امروزتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. شاید در وهله اول تصمیم بگیرید که با او همکاری نکنید و یا حتی خیلی عصبانی شوید؛ ولی به شما توصیه می شود که از خودتان انعطاف پذیری نشان داده و به فکر منافع گروه باشید، این کار همچنین باعث بیشتر شدن محبوبیت و احترام شما در بین اعضای گروه خواهد شد. در مقابل عشقتان انعطاف پذیر باشید و با سرسختی روی حرف های خود پافشاری نکنید.

 

فـال روزانـه – خرداد

شما به طور معمول دوست دارید که نزدیکان و دوستانتان شما را به عنوان فردی مسئولیت پذیر بشناسند و بتوانند با خیال راحت به شما تکیه کنند. ولی امروز عمل کردن به وعده هایی که به آنها داده اید برایتان کار چندان ساده ای نیست و با وجود انتظارهای زیادی که ممکن است آنها از شما داشته باشند تمایل چندانی به پرداختن به کارهای دیگران ندارید. ولی باید این را بدانید که امروز عمل کردن به تعهداتتان برای شما پاداش قابل توجهی خواهد داشت و حتی اگر برایتان یک اولویت نباشد هم ارزش وقت گذاشتن برای آن را خواهد داشت.هر رابطه ای بر اساس بده و بستان های متقابل شکل می گیرد، در رابطه عاطفی خود برای طرف مقابلتان بیشتر از خود مایه بگذارید.

 

فـال روزانـه – تیر

امروز احساس می کنید که آینده ای درخشان شما را به سوی خود فرا می خواند و دلتان می خواهد برای رسیدن به آن هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید، ولی از طرفی هم از این احساس خود مطمئن نیستید. رویاهایی که در مورد مسائل کاری برای خود دارید حتما به نتیجه خواهند رسید، پس نسبت به آنها و این که ارزش دنبال کردن را دارند اطمینان داشته باشید. هر کاری که در توانتان است را انجام دهید و تمامی فرصت ها و موقعیت ها را با دقت ارزیابی کنید. در رابطه عاطفیتان فرصت هایی در انتظارتان هستند که حتی فکرشان را هم نمی کرده اید، با کسی که دوست دارید همراه شده و از فرصت هایی که در اختیار دارید نهایت استفاده را ببرید.

 

فـال روزانـه – مرداد

شما قدرت ذهنی بسیار بالا و توانایی دیدن چیزهایی را دارید که دیگران قادر به درک آنها نیستند و به همین دلیل می توانید راهنمای خوبی برای آنها بوده و آنها را به راه درست هدایت کنید. امروز بین خودتان و شخصی که دوست دارید به طور کاملا ناگهانی و بدون هیچ دلیلی احساس فاصله و دوری می کنید. رفتار غیر منتظره او می تواند قلب شما را شکسته و ذهنتان را دچار گیجی و احساس سردرگمی کند. خوشبختانه شما خیلی زود خواهید توانست به حالت عادی بازگردید، ولی تا مدتی حالت دفاعی خود را حفظ خواهید کرد. اگر این حالت زمان کوتاهی طول بکشد اشکالی ندارد، ولی نگذارید فاصله بین شما و عشقتان زیاد شود.

 

فـال روزانـه – شهریور

شما به هر اتفاقی به چشم یک راه فرار از تکرار نگاه می کنید، ولی امروز ممکن است فرصت مناسبی را برای ایجاد تغییر و تجربه ای تازه از دست بدهید و به آن توجه کافی نداشته باشید. دلیل این اتفاق این است که شما در واقع از تغییر می ترسید و فکر می کنید ادامه کارهایی که آشنا هستند برایتان خیلی راحت تر است. اجتناب از تغییر شاید در نظر اول انتخاب ساده ای به نظر بیاید ولی نادیده گرفتن خواسته هایتان زنجیره ای از اتفاقات را به دنبال خواهد داشت که از کنترل شما خارج خواهند بود. امروز در زمینه روابط عاطفی نبردی جدی بین قل و احساستان در گرفته است. شما طرف کدام را باید بگیرید؟ البته که احساستان در این زمینه شما را خیلی بهتر راهنمایی خواهد کرد.

فال روزانه ۳ آبان

فـال روزانـه – مهر

امروز ممکن است تغییرات ناگهانی و غیر منتظره در برنامه روزانه تان برای شما مشکل هایی ایجاد کنند. شاید عدم همکاری یک نفر با شما در نگاه اول به نظر باعث شود که مشکلاتتان پیچیده تر شده و اوضاع از کنترلتان خارج شود، ولی در واقع این موضوع با ایجاد حس استقلال در شما می تواند به نفعتان تمام شود. اگر هیچ اتفاق غیر عادی و غیر منتظره ای نیفتاد هم خودتان به دنبال آن رفته و در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید، اکنون برای شما بهترین زمان برای تغییر و رسیدن به بلوغ است. امروز دوست دارید بدون آنکه به فکر شریک عاطفیتان باشید کمی با خودتان خوش بگذرانید. اگر راستش را بخواهید هیچ اشکالی ندارد که بخواهید هر از گاهی با خودتان خلوت کنید.

 

فـال روزانـه – آبان

امروز سرشار از شور و هیجان هستید و با وجود درگیری های خانوادگی که دست و پایتان را بسته اند دوست دارید دست به کار شوید و برای پیشرفت زندگی خود گام بردارید. شاید تلاش کنید که به صورت ناگهانی پیشرفت هایی که باید تا به حال اتفاق می افتاده اند ولی به دلایلی بی نتیجه مانده اند را عملی کنید، ولی اگر بدون فکر و برنامه ریزی دست به کار شوید تلاش هایتان بی نتیجه باقی خواهند ماند. کمی صبر کنید تا هم زمان مناسب برای این کار فرا برسد و هم برنامه ریزی های لازم برای آن را انجام دهید، آنگاه خواهید دید که خیلی زود تلاش هایتان به ثمر خواهند نشست. اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر، خوب یا بد، در زمینه عاطفیتان نیس؛ لطفا کمی دست نگه دارید.

 

فـال روزانـه – آذر

حتی اگر بعد از چند روز تعطیلی تنبلیتان گل کرده باشد و دلتان بخواهد بیخیال تعهدات و مسئولیت هایتان باشید هم وجدانتان شما را راحت نخواهد گذاشت و دائم وظایفتان را به شما یادآوری خواهد کرد. شاید امروز حال و حوصله و شور همیشگی برای زندگی را نداشته باشید، ولی بهر حال زندگی در جریان است، پس تمام تلاشتان را بکنید. داشته هایتان را به خودتان یادآوری کرده و برای نعمت هایی که دارید شکرگزار باشید. اگر در رابطه عاطفیتان مشکلی وجود دارد بیان نکردن آن و تظاهر کردن به اینکه هیچ مشکلی وجود ندارد تنها باعث بدتر شدن وضعیت خواهد شد. همه مشکلات را می توان با حرف زدن حل کرد.

 

فـال روزانـه – دی

اگر اعضای خانواده آن طوری که انتظار داشته اید با شما همکاری نکنند، کنترل برنامه های امروزتان از دستتان خارج خواهد شد. با این حال باید حواستان باشد که حتی اگر از عملی نشدن برنامه هایتان ناراحت هستید نباید دیگران را به خاطر این مسئله سرزنش کنید. حتی اگر خودتان این گونه فکر کنید هم حقیقت این است که آنها به هیچ عنوان نمی خواهند تلاش های شما را بر باد دهند. شاید خودتان باورتان نشود ولی مسئول اصلی وضعیت فعلیتان خودتان هستید. با نگرشی مثبت پیش بروید تا بتوانید به این وضع غلبه کنید. حواستان را خوب جمع کنید که عشقتان را به هیچ عنوان برای این موضوع سرزنش نکنید و تا می توانید از مشکلات بسیار زیاد ناشی از این کار دوری کنید.

 

فـال روزانـه – بهمن

امروز شاید نتوانید برنامه هایی که برای روزتان داشته اید را به طور کامل عملی کنید، زیرا ممکن است با چیزهایی روبرو شوید که توجه شما را به خود جلب کرده و از مسیر اصلیتان منحرف می کنند. اگر بخواهید خودتان را با خاطرات و افکار مربوط به گذشته درگیر کنید، ممکن است خودتان را دچار سردرگمی احساسی و عاطفی کنید. اگر بخواهید با ذهنی بسته و متعصب به مسائل نگاه کنید هر مشکل کوچکی را برای خود به مانعی بزرگ تبدیل خواهید کرد. داشتن ذهنی باز و قلبی پذیرا دنیا را برایتان جای زیباتری خواهد ساخت. سعی کنید احساسات خود را کنترل کرده و یک بحث پیش پا افتاده با شریک زندگیتان را تبدیل به یک جنگ تمام عیار نکنید.

 

فـال روزانـه – اسفند

اگر کارها آن طوری که شما دوست دارید پیش نمی روند بهتر است به جای این که منفعل باشید دست به کار شده و برای تغییر آنها دست به کار شوید. مخفی کردن احساستان امروز برای شما کار بسیار سختی خواهد بود، از طرفی هم ممکن است با بیان کردن احساستان اطرافیان خود را تعجب زده کنید. اجازه ندهید که تعجب و غافلگیری دیگران جلوی شما را بگیرد؛ بیان کردن افکار و احساستان به صورت ناگهانی شاید دقیقا همان چیزی باشد که می تواند طرف مقابلتان را تشویق کند تا او نیز آن چه را در سرش می گذرد به زبان بیاورد. شما با بیان خواسته ها و احساستان می توانید برای دیگران نقش یک الگو را بازی کنید.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=2401
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

22 − = 14

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 − = 17