در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 1704 2 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۲۷ / مهر / ۱۳۹۴

سالاد میوه ای مکعبی

طرز تهیه سالاد میوه ای مکعبی به صورت تصویری می باشد. این سالاد بسیار خوشرنگ و جذاب بوده و از آن برای مهمانی های خود می توانید استفاده کنید. به دلیل اینکه از میوه های تازه در این سالاد استفاده می شود بهتر است در زمان نزدیک به سرو آن، تهیه شود. با آموزش گام به گام این سالاد میوه ای مکعبی خوشمزه و خوشرنگ همراه باشید. امیدوارم از آن لذت ببرید.

مرحله۱:

سالاد میوه ای مکعبی

در مرحله اول میوه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. از میوه هایی استفاده نمایید که بتوانید آنرا به اشکال مکعبی شکل برش دهید و نکته دوم در انتخاب میوه این است که میوه ای را انتخاب نمایید که خیلی سریع تغییر رنگ ندهد و به رنگ قهوه ای تبدیل نشود.پیشنهاد ما برای انتخاب میوه ها هندوانه، انبه و کیوی می باشد.

مرحله ۲:

سالاد میوه ای مکعبی

در مرحله دوم با دقت تمام میوه ها را به صورت مکعبی خورد کنید. این مرحله کمی سختی دارد اما اگر با دقت انجام شود لذت بخش خواهد بود. سعی کنید که اندازه مکعب ها به یک میزان باشد. برای برش راحت تر از چاقوی بسیار تیز استفاده کنید.

مرحله ۳:

سالاد میوه ای مکعبی

در مرحله سوم نوبت آن رسیده که مکعب های میوه ای خود را در ظرف مورد نظر بچینید. سه ردیف سه تایی بایستی درست کنید.در ردیف اول سه تکه را بگذارید در ردیف دوم سه تکه دیگر را جوری قرار دهید که میوه ها به صورت تکراری در کنار یکدیگر قرار نگیرد. سه ردیف را تکمیل کنید و سپس دو لایه دیگر روی لایه های اول بگذارید تا به سه لایه برسد.

مرحله ۴:

سالاد میوه ای مکعبی

در مرحله چهارم برای تزیین ظرف خوود می توانید از برگ نعناع، آجیل خرد شده، کنجد و یا دارچین استفاده نمایید که ما در اینجا از برگ نعناع استفاده نموده ایم. این سالاد خوشمزه را تهیه کنید و به سفره های خود زینت ببخشید.

نوش جان

ترجمه و تنظیم: چاشنی

چاشنی، آشپزی ایده ها

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=2047
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =