در حال حاضر امکان ثبت نام در سایت وجود ندارد

بازدید : 1278 2 کاربر درحال خواندن این مطلب

نویسنده: ادمین چاشنی

تاریخ: ۰۳ / اسفند / ۱۳۹۴

روانشناسی غذا

بر اساس علاقتون به غذاهای پایین درمورد شخصیت خودتون بیشتر بدونید. مطلب جالبیه. خوندنش خالی از لطف نیست. همراه ما باشید.

۱_ پلو خورشت : افرادی که به پلو خورشت علاقه دارند به آسایش و راحتی خود بها می دهند. برای وقت آزادشان ارزش فراوان قائلند. طبق مقررات رفتار می كنند. آسان گیر و خوشبین هستند و معتقدند كاری كه باید بشود، می شود. به شادی و خوشی علاقه مند هستند و به همسری فهیم، و از خود مایه گذار احتیاج دارند.

۲_ سبزی قرمه : افرادی که به سبزی قرمه علاقه مند هستند به شخصیت و توان مندی های خود اطمینان کامل دارند. آنها خود را موجوداتی منحصر به فرد می دانند. معتقد به تشریفات و احترامات رسمی هستند و انتظار دارند كه دیگران در تمام مواقع با آنها با احترام برخورد كنند. این افراد در برخورد با دیگران زیرك و حسابگر هستند.

۳_ ماکارونی : افرادی که به ماکارونی علاقه مند هستند افرادی احساس گرا هستند، احساسات وعواطف خود را ابراز می كنند، گرم و پرمحبت هستند. تصوراتی سرشار دارند. آنها به آراستگی بهای فراوان می دهند. از لباس، از مد و از طرز لباس پوشیدن لذت می برند. این افراد از جنسیت خود راضی هستند با دیگران گرم می گیرند و نگاه ها را به خود جلب می كنند.

روانشناسی غذا

۴_ لازانیا : کمی دمدمی مزاج اما بسیار مهربان افرادی که لازانیا را به عنوان غذای محبوب خود انتخاب می کنند معمولا جزو افرادی هستند که خوردن، یکی از لذایذ جدی زندگی انها محسوب می شود و برای همین اشتهای وافری برای خوردن غذاهای مختلف به ویژه لازانیا دارند. افرادی که عاشق لازانیا هستند بسیار مهربان اند.

۵_ پیتزا : افرادی که به پیتزا علاقه مند هستند کمی شکمو و بسیار خوشبین هستند. این افراد با رعایت ادب و مهربانی در موقع غذا خوردن ترجیح می دهند همه غذا ها اول برای انها باشد . انچنان با عشق و علاقه بر سر میز غذا می نشینند که دیگران را به اشتها می اندازند.

۶_ پلو ماهی : افرادی که به پلو ماهی علاقه مند هستند بسیار اجتماعی و واقع بین اند. سرشار از انرژی و نشاط هستند. اعتقاد انها به اینکه بهترین غذاها همانند بدترین غذاها هستند و اصل بر این است که شما با چه نیتی انها را می خورید باعث می شود تا انها همیشه شاد بوده و دیگران از بودن با انها لذت ببرند.

۷_کباب : افرادی که به کباب علاقه مند هستند پراشتها ، گرم و بسیار احساساتی هستند. این افراد بسیار خونگرم و در عین حال تودار هستند. انها به رغم انکه دید مثبت نسبت به محیط اطراف خود دارند اما بسیار کم حرف بوده که این خصلت نیز ناشی از توداری انهاست.

لینک کوتاه این مطلب
http://chashnee.ir/?p=6172
نظرتون درباره این آموزش چیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =

نظرات کاربران
این آموزش مفید بود؟ نظرتون چیه؟
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 − = 71